Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor?

Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor?
21.12.2022 22:28
Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan Taçsız Prenses hakkında merak edilenlere içeriğimizde sizler için değineceğiz. Taçsız Prenses dizisi nerede çekiliyor, ne zaman başlayacak, oyuncuları kimlerdir? Taçsız Prenses dizisi senaristi, yönetmeni kimdir, uyarlama mı? İşte detaylar.

Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlamaya hazırlanan yeni proje Taçsız Prenses ’in tanıtım videoları ekranlarda dönmeye başladı.  Tanıtım videolarında İstanbul’un eşsiz manzaraları göze çarpmaktadır. Çekimlerin bir kısmı Beyoğlu ve Galata kulesi yakınlarında gerçekleşmektedir.

Taçsız Prenses Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Fox TV Türkiye’de en çok izlenen dizilere ev sahipliği yapan bir kanal olarak bilinmektedir.  Son yıllarda yayınlanan reyting rekortmeni dizilerin yayıncısı olan Fox TV, Mahkum, Yasak Elma, İyilik, Senden Daha Güzel, Son Yaz gibi 2022 yılına damgasını vuran dizileri ekranlara taşımıştır. Kanalın yepyeni projesi Taçsız Prenses dizisinin de en az diğer projeler kadar dikkat çekmesi beklenmektedir. Dizi 2023’ün ilk yarısında Ocak ayında başlayacak. Ancak tarihi net olarak belli değildir.

Taçsız Prenses Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Dizinin ilk tanıtım videosundan kısa bir zaman sonra ikinci tanıtım videosu da geçtiğimiz haftalarda ekranlarda dönmeye başladı. İlk tanıtım videosunun heyecanı katlanarak devam ederken, proje yıldızlar geçidi kadrosuyla da göz dolduruyor. Projenin en dikkat çeken ismi, geçtiğimiz aylarda final yaparak yayın hayatına son veren reyting rekortmeni dizi “mahkum“ un başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu’dur.

Yetenekli oyuncu Taçsız Prenses ile tekrardan ekran hayatına dönmeye hazırlanmaktadır. İsmail Hacıoğlu fanlarının büyük bir heyecanla beklediği dizi yakında Fox TV ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Dizinin diğer oyuncuları da yetenekleri ile kendisini kanıtlamış isimler. İsmail Hacıoğlu’na eşlik edecek isimlerin arasında, Sümeyye Aydoğan, Elif Kurtaran, Tolga Tekin, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut, Merve Şen yer almaktadır.

Taçsız Prenses Dizisi Senaristi Kimdir?

Fox TV’nin yeni dizi projesi Taçsız Prenses ekran hayatına başlamak için gün sayıyor. Dizi, masallarla büyütülmüş bir kız çocuğunun gerçek hayatla yüzleşmesini ve soğuk kalpli bir insana dönüşmesine şahitlik edecek. Bu hırçın, asi ve her kötülüğü yapabilecek kıza ilk yardım eli öğretmeni Evgin’den (İsmail Hacıoğlu)’dan gelecek. Hikaye yarım kalmış masallara ve o masalların kahramanlarına odaklanacak. Dizinin senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp kaleme almaktadır.

Taçsız Prenses Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Taçsız Prenses dizisi, hayalperest bir annenin masallarla büyümüş kızı Masal’ın hikayesine odaklanacak. Annesinin kalp krizi geçirmesi sebebiyle hastaneye kaldırılması sonucunda hayatın soğuk gerçekleriyle tanışmasını ve acımasız bir insana dönüşmesini seyredeceğimiz. Yeni dizi projesinin yönetmen koltuğunda daha önce Kalp Atışı ve Mucize Doktor gibi başarılı dizilerin yönetmenliğini üstelenen Volkan Keskin oturmaktadır.

Taçsız Prenses Dizisi Uyarlama Mı?

Başrollerin de başarılı ve yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı ve yeni fenomen dizi olmaya hazırlanan Taçsız Prenses konusuyla dikkat çekmektedir. Gerçek dünyanın acımasız ve tatsız gerçekleriyle yüzleşen bir kız çocuğunun acımasız bir insana dönüşmesini konu alacak dizide oyuncuya birbirinden yetenekli isimler eşlik edecek.  Dizinin özgün senaryo mu, uyarlama mı olduğu hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir