İyi Adamın 10 Günü Filmi Uyarlama Mı?

İyi Adamın 10 Günü Filmi Uyarlama Mı?
06.03.2023 16:03
İyi Adamın 10 Günü filmi uyarlama mı, oyuncuları kimlerdir, yönetmeni kimdir? İyi Adamın 10 Günü filmi senaristi kimdir, devamı gelecek mi, hangi kitaptan uyarlama? Netflix platformunun heyecanla beklenen yeni Türk filmi İyi Adamın 10 Günü hakkında merak edilen detaylara birlikte değinelim. İşte merak edilen o detaylar.

İlk tanıtım filmi yayınlandıktan sonra oldukça dikkat çeken projeler arasına giren yeni Türk yapımı Netflix projesi İyi Adamın 10 Günü hakkında merak edilen detaylar var. Film projesiyle ilgili merak edilenler arama motorlarında araştırılmaya başlandı. Filmin uyarlama senaryo olup olmadığı ise en çok merak edilen detaylar arasında. Film Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanacak.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

İlk fragmanı yayınlandıktan sonra izleyici üzerinde büyük heyecan ve merak uyandıran yeni proje İyi Adamın 10 Günü oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Merakla beklenen film projesinde yer alan oyuncular arasında başrolleri usta oyuncu Nejat İşler ve Nur Fettahoğlu paylaşırken ikiliye genç ve yetenekli oyuncular da eşlik edecek. Filmin diğer oyuncuları arasında Esra Ronabar, Şenay Gürler, Rıza Kocaoğlu, İlayda Alişan ve Barış Falay gibi başarılı oyuncular da yer almaktadır.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Yönetmeni Kimdir?

Netflix yeni bir Türk filmi projesine daha imza atmaya hazırlanıyor. Yıldız oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanan İyi Adamın 10 Günü filmi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri de filmin yönetmen koltuğunda kimin oturduğu. Filmin yönetmenliğini Türkiye’nin en başarılı yönetmenlerinden biri olan Uluç Bayraktar üstlenmektedir. Uluç Bayraktar Ezel, Karadayı, İçerde, Çarpışma, Babil gibi Türk TV dizi tarihinin efsane projelerine yönetmenlik yapmış önemli bir isim olarak bilinmektedir.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Senaristi Kimdir?

İyi Adamın 10 Günü filminin kamera önü kadrosu kadar kamera arkası da oldukça merak edilmektedir. Fragmanı yayınlandıktan sonra izleyici üzerinde daha çok heyecan yaratan projenin senaristliğini kimin yapacağı merak ediliyor. Filmin senaryosu Mehmet Eroğlu ve Damla Serim’e emanet edildi. Mehmet Eroğlu ayrıca filmin uyarlandığı kitapların da yazarıdır.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Devamı Gelecek Mi?

İyi Adamın 10 Günü 3 Mart Cuma günü Netflkix’de yayınlanacak. Daha erken yayınlanması beklenen film Kahramanmaraş depreminden dolayı ülke genelinde milli yas ilan edilmesinin sonucunda tüm Türk film ve dizileri gibi gösterim tarihini ertelemiş ve yayın tarihini geriye çekmişti. Filmin yayınlanmasına saatler kala izleyici kitlesi film hakkında bilgi toplamaya devam ediyor. Gizem, gerilim ve aksiyon vadeden film 3 bölümden oluşacak. İyi Adamın 10 Günü serinin ilk filmi. Daha sonrasında sırayla Kötü Adamın 10 Günü ve Meraklı Adamın 10 Günü filmlerinin izleyicisi ile buluşması bekleniyor.

İyi Adamın 10 Günü Filmi Hangi Kitaptan Uyarlama?

İyi Adamın 10 Günü kitap uyarlaması olarak izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 3Mart Cuma akşamı yayınlanması beklenen film Mehmet Eroğlu’nun aynı adlı “ İyi Adamın 10 Günü“ adlı kitabından uyarlanmaktadır. 3 kitaptan oluşan serinin tamamının film olarak yayınlanması bekleniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir