İyilik Ve Kötülük Okulu Filminin Kitabı Nedir?

İyilik Ve Kötülük Okulu Filminin Kitabı Nedir?
14.09.2022 17:00
İyilik ve Kötülük Okulu filmi odakları üzerine çekmiştir. Peki İyilik ve Kötülük Okulu filminin kitabı nedir, ne zaman çıkacaktır, nereden izlenir, konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, 2. filmi çıkacak mı? Yazımızda sizlerle..

İyilik ve Kötülük Okulu filminin kitabının ne olduğu merak edilip araştırılan bir konu olmuştur. İyilik ve Kötülük Okulu filminin; İyilik ve Kötülük Okulu, İyilik ve Kötülük Okulu 2: Prenssiz Bir Dünya, İyilik ve Kötülük Okulu 3: Sonsuz Mutluluğun Sonu adında üç adet kitabı mevcuttur.

İyilik Ve Kötülük Okulu Filmi Ne Zaman Çıkacaktır?

Netflix, yakında çıkacak olan fantastik filmi School of Good and Evil'in çıkış tarihini ve  karakterin yer aldığı yeni bir posteri duyurdu. Film 21 Ekim'de seyirciyle buluşacak. "Her hikayenin iki yüzü vardır" sloganıyla hazırlanan afişte Charlize Theron, Kerry Washington, Sofia Wiley ve Sofia Ann Caruso kendi karakterlerini yansıtan çarpıcı kostümler içinde yer alıyor.

İyilik Ve Kötülük Okulu Filmi Nereden İzlenir?

İyilik ve Kötülük Okulu filmini izlemek isteyen insanlar nereden izleyebileceklerini bilmek isterler. 21 Ekim’de yayınlanacak İyilik ve Kötülük Okulu filmini Netflix üzerinden izlemeniz mümkün olacaktır.

İyilik Ve Kötülük Okulu Filminin Konusu Nedir?

İyilik ve Kötülük Okulu'na devam eden çocuklar masal kahramanları olarak yetiştirilirler. Okulda bazıları prens ve prenses olur, bazıları ise cadı ve büyücülerin  kötü tarafına döner. En iyi arkadaşlar Sophie ve Agatha da tercih edilen okulu geçtiler. Sophie bir prenses olmak ister, ancak Agatha daha çok karanlık tarafa çekilir. Agatha ve Sophie'nin dostluğu teste tabi tutulur.

İyilik Ve Kötülük Okulu Oyuncuları Kimlerdir?

İyilik ve Kötülük Okulu oyuncularının kimler olduğu araştırma konusu olmuştur. Charlize Theron, Kerry Washington, Michelle Yeoh, Sophia Caruso, Ben Kingsley, Sofia Wylie, Laurence Fishburne, Rob Delaney, Patti LuPone filmin oyuncularındandır.

İyilik Ve Kötülük Okulu Filminin 2. Filmi Çıkacak Mı?

21 Ekim 2022 tarihinde çıkacak olan İyilik ve Kötülük Okulu filminin 2. Filmi çıkacak mı sorusu insanların aklını kurcalamaktadır. Daha film yayınlanmadığından dolayı filmin devamının çıkıp çıkmayacağı hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir