Ya Çok Seversen Hangi Diziden Uyarlama?

Ya Çok Seversen Hangi Diziden Uyarlama?
04.07.2023 16:19
Ya Çok Seversen Hangi Diziden Uyarlama? Oyuncuları Kimlerdir? Ne Zaman Başlıyor? Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi Gün? Ya Çok Seversen Uyarlama Mı?

Ya Çok Seversen dizisi hangi diziden uyarlama sorusu merak edilmektedir. Dizi, herhangi bir yabancı diziden uyarlanmadığı gibi, tamamen Ay Yapım'a ait olan özgün bir hikayeye dayanmaktadır. Senaryosu Kübra Sülün tarafından yazılmaktadır.

Ya Çok Seversen Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir?

Ekranların yeni dizisi Ya Çok Seversen oyuncu kadrosu şu şekildedir:

·        Kerem Bürsin

·        Hafsanur Sancaktutan

·        Hatice Aslan,

·        Şerif Erol,

·        Cemre Ebuzziya,

·        Nazmi Kırık,

·        Aziz Caner İnan,

·        Mine Kılıç,

·        Oğulcan Arman Uslu,

·        Durukan Çelikkaya,

·        Özgün Akaçca

·        Adin Külçe

Ya Çok Seversen Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Ay Yapım tarafından hazırlanan ''Ya Çok Seversen'' adlı yeni dizi, Kanal D'de 6 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümüyle izleyicilerle buluşacak.

Ya Çok Seversen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Birçok yaz dizisi gibi tatil beldelerinde başlayan çekimler, kış geldikçe İstanbul’a taşınmaktadır diyebiliriz. Fakat şuan Ya Çok Seversen dizisi, Muğla'nın doğal güzelliğiyle etkileyici bir atmosferde çekilmektedir.

Ya Çok Seversen Hangi Gün?

Ay Yapım’ın iddialı yeni dizisi Ya Çok Seversen, 6 Temmuz Perşembe ilk bölümü ile ekranlarda yerini alacak. Bundan sonra da her hafta Perşembe günü yeni bölümleri ile izleyicileriyle buluşacak.

Ya Çok Seversen Uyarlama Mı?

Son zamanlarda uyarlama senaryoya sahip olan dizilerin artması sebebiyle, Ya Çok Seversen dizisinin de uyarlama olup olmadığı merak edilmektedir. Fakat Ya Çok Seversen dizisi uyarlama değildir. Ay Yapım imzalı, senaryosunu Kübra Sülün’ün yazdığı bir hikayedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir