Kızılcık Şerbeti Ayşe Kimdir?

Kızılcık Şerbeti Ayşe Kimdir?
20.02.2024 22:03
Kızılcık Şerbeti Ayşe Kimdir?, Kızılcık Şerbeti Abdullah Kaç Yaşındadır?, Kızılcık Şerbeti Çimen Kaç Yaşındadır?, Kızılcık Şerbeti Çimen Kimdir? Ve Kızılcık Şerbeti Çimen Gerçek Adı Nedir? Sorularının cevaplarını sizler için araştırdık

Kızılcık şerbeti Ayşe karakterini oynayan Yeliz Kuvancı, 1987 yılında Ankara'da doğmuş ve Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü'nden mezun olmuştur. Kuvancı, Ayşe karakterini canlandırdığı "Keşke Hiç Büyümeseydik" dizisindeki performansıyla tanınmaktadır.

Oyuncunun sinema deneyimi ise 2013 yapımı "Düğün Dernek" filminde konuk oyuncu olarak yer almasıyla sınırlıdır.

Televizyon dünyasında ise 2010 yapımı "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" ve ardından 2011'de "Seni Bana Yazmışlar", 2012'de "Böyle Bitmesin", 2014'te "Kocamın Ailesi", 2017'de "Hangimiz Sevmedik" ve 2018'de "Keşke Hiç Büyümeseydik" dizilerinde rol almıştır.

Tiyatro kariyerinde ise 2015 yapımı "Temizlik İşleri" adlı Taşra Kabare oyununda yer almıştır.

Kızılcık Şerbeti Abdullah Kaç Yaşındadır?

Settar Tanrıöğren, 22 Ekim 1960 tarihinde Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde doğmuş ve şu anda 64 yaşındadır.

Kızılcık Şerbeti Çimen Kaç Yaşındadır?

SHOW TV'de cuma akşamları yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine ulaşan "Kızılcık Şerbeti" dizisinde, Doğa'nın kardeşi Çimen karakterini canlandıran Selin Türkmen'in yaşıyla ilgili doğru bilgilere ulaşma çabaları büyük ilgi gördü. Türkmen, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video ile gerçek doğum tarihini duyurarak, "1 Ağustos 2000 doğumluyum ve 23 yaşındayım'' şeklinde açıklamada bulundu.

Kızılcık Şerbeti Çimen Kimdir?

İstanbul doğumlu olan Selin Türkmen, Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Instagram hesabında @sselinturkmenn kullanıcı adıyla 16,6 bin takipçisi bulunan Türkmen, "Kızılcık Şerbeti" dizisinde canlandırdığı Çimen karakteriyle dikkat çekmektedir.

Kızılcık Şerbeti Çimen Gerçek Adı Nedir?

Doğa'nın kardeşi Çimen karakterini canlandıran Selin Türkmen’dir

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir