Veda Mektubu Dizisi Uyarlama Mı?

Veda Mektubu Dizisi Uyarlama Mı?
27.02.2023 23:18
Veda Mektubu dizisi uyarlama mı, ne zaman başlayacak, konusu nedir? Veda Mektubu dizisi oyuncuları kimlerdir, yönetmeni kimdir, senaristi kimdir, hangi kanalda? Kanal D ekranlarında serüvenine başlayacak olan iddialı dizi projesi Veda Mektubu hakkında merak ettikleriniz için yazımıza göz atabilirsiniz. İşte o detaylar.

Veda Mektubu dizisi yeni yılda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan en iddialı projelerden biridir. Dizinin uyarlama senaryo olup olmadığı soruları sorulmaya başlandı. Dizinin senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme alacağı dizi hakkında uyarlama olup olmadığına dair bir bilgiye rastlayamadık.

Veda Mektubu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Veda Mektubu Kanal D ekranlarında izleyicisi karşına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin çekimlerinin Ocak ayında başladığı haberi daha önce duyurulmuştur. Dizi 27 Şubat Pazartesi 20.00’de ilk bölümüyle ekranlara gelecek.

Veda Mektubu Dizisi Konusu Nedir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Veda Mektubu bir dram dizisi olarak karşımıza çıkacak. Dizi yıllar önce bir mektup aracılığı ile ayrılan iki sevgilinin yıllar sonra tekrardan bir araya gelmesini konu edinecek. Eski sevgililer Alanur ve Ziya’nın yıllar sonra beklenmedik karşılaşması eski sevgililerin çocuklarının aşk yaşamaya başlamasıyla kesişecek. İki genç aşığın üzerinden verilecek amansız hesaplaşma 27 Şubat Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında başlayacak.

Veda Mektubu Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D ekranlarının yeni fenomen olmaya aday dizi projesi Veda Mektubunun kadrosu tam bir yıldızlar geçidi. Yetenekli ve usta oyuncuların yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna daha yakından bakalım.

. Selim Bayraktar

. Nurgül Yeşilçay

. Bennu Yıldırımlar

. Rabia Soytürk

. Emre Kıvılcım

. Hasan Karsak

. Ümmü Putgül

. Hande Elaman

. Hazar Motan

. Ahmet Kaynak

Veda Mektubu Yönetmeni Kimdir?

27 Şubat Pazartesi akşamı izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Veda Mektubu dizisinin yönetmeni merak edilmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda daha önce Menajerimi Ara, Son Nefesime Kadar gibi başarılı projelerin de yönetmenliğini üstlenmiş olan Deniz Çelebi Dikilitaş oturacak.  Deniz Çelebi sektöre 2012 yılında Krem dizisiyle girmiştir.

Veda Mektubu Senaristi Kimdir?

Veda Mektubu dizisinin hikayesini Gamestory oluşturmuştur. Dizinin senaryosu ise Deniz Akçay’a emanet. Başarılı senarist Deniz Akçay daha önce, İstanbullu Gelin, Saklı, Küçük Kadınlar, Ömre Bedel, Dila Hanım, En Son Babalar Duyar, Omuz Omuza, Hayat Bilgisi gibi Türk TV kanallarının en sevilen ve en çok izlenen dizi projelerinin de senaristliğini üstlenmiştir.  Ayrıca Köksüz, Benim Hala Umudum Var, Bitmeyen Şarkı gibi projelerin de yönetmenliğini yapmış başarılı bir sinemacıdır.

Veda Mektubu Dizisi Hangi Kanalda?

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen iki yıkıcı depremin ardından ülke büyük bir yasa gömülmüş tüm film ve sinema projeleri de milli yas kapsamında askıya alınmış ve setler durdurulmuştu. Bunun ardından ekranlara daha erken merhaba demesi beklenen Veda Mektubu dizisinin de yayın tarihi değişmiş dizinin başlangıç tarihi 27 Şubat’a çekilmiştir. Dizi Kanal D ekranlarında ekran hayatına başlayacak.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir