Dönence Dizisi Foça'da Nerede Çekiliyor?

Dönence Dizisi Foça'da Nerede Çekiliyor?
04.07.2023 15:22
Dönence Dizisi Foça'da Nerede Çekiliyor? Oyuncuları Kimlerdir? Hangi Gün Yayınlanıyor? Ne Zaman Başlıyor? Dönence Dizisi Nerede Çekiliyor? Uyarlama Mı? Hangi Diziden Uyarlama? Dönence Dizisi Gerçek Bir Hikaye Mi? Hangi Köyde Çekildi? Hangi Sahilde Çekildi?

Dönence dizisi, İzmir'in Foça ilçesinde çekilmektedir. Foça'nın tarihi atmosferi, taş evleri, unutulmaz gün batımı manzarası ve eşsiz doğal güzellikleri, Dönence adlı diziyle birlikte izleyicilere görsel bir şölen sunacak. Foça’nın merkezinde çeşitli mekanlarda çekiliyor dizi… Dizide, Gece adında Asperger sendromlu bir kardeşi olan Gülce'nin hikayesi ekrana gelecek.

Dönence Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Dönence dizisi kadrosunda Sümeyye Aydoğan, Caner Topçu, Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant gibi birçok isim yer almaktadır.

Dönence Dizisi Hangi Gün Yayınlanıyor?

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ile Caner Topçu’nun yer alacağı yeni yaz dizisi Dönence, Salı günleri ekranlara gelecek. Hafta içi her Salı günü Dönence ekranlarda olacak.

Dönence Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Dönence dizisinin çekimleri hala İzmir Foça'da devam etmektedir ve başrollerinde Sümeyye Aydoğan ile Caner Topçu yer almaktadır. Dönence, 4 Temmuz Salı günü ekran macerasına başlayacak.

Dönence Dizisi Nerede Çekiliyor?

İstanbul ve İzmir Foça'da çekimleri gerçekleştirilen yeni dizi Dönence, Kanal D tarafından yayınlanmaktadır.

Dönence Dizisi Uyarlama Mı?

Kanal D’nin yeni dizisi Dönence, uyarlama olan dizilerimizden biridir. Dönence, "Exceptional" adlı dizinin Cannes Film Festivali'nden ödülle dönen bir uyarlamasıdır. Bu dizi, İsrail formatlı ve orijinal adı "Exceptional" olan bir yapımıdır.

Dönence Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

Dönence, "Exceptional" adlı dizinin Cannes Film Festivali'nden ödülle dönen bir uyarlamasıdır. İsrail formatlı orijinal dizi olan "Exceptional", farkındalık yaratan senaryosuyla Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü'ne layık görülmüştü.

Dönence Dizisi Gerçek Bir Hikaye Mi?

İsrail asıllı bir diziden uyarlanan Dönence dizisinin gerçek bir hikaye olup olmadığı çokça merak ediliyor. Fakat bilindiği üzere, Dönence dizisinin konusu bir kurgudur. Olay ve durumlar hayal ürünü ile ortaya çıkmıştır.

Dönence Dizisi Hangi Köyde Çekildi?

Dönence dizisi, Media yapımı olarak İzmir Foça'da çekilmektedir. Serdar Gözelekli'nin yönetmenlik koltuğunda oturduğu bu dizi, orijinal senaryosuyla Fransa'da 2022 MIPCOM Cannes Diversify TV Ödülü kazandı.

Dönence Dizisi Hangi Sahilde Çekildi?

Kanal D’nin şimdiden merak edilen dizisi Dönence, İzmir Foça’nın güzel sahillerinde çekilen dizilerden biridir. Dönence dizisi nerede çekildi sorusuna İzmir Foça ve İstanbul Maltepe yanıtlarını verebiliriz. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir