Barış Akarsu Filmi Ne Zaman Çıkacak?

Barış Akarsu Filmi Ne Zaman Çıkacak?
22.10.2022 15:55
Barış Akarsu “Merhaba” filmi son zamanların en beklenilen filmlerinden bir tanesi. Pandemi döneminin ara girmiş olması ile de birlikte beklediğimiz pek çok film ertelendi. Peki; Barış Akarsu filmi ne zaman çıkacak, oyuncuları kimlerdir? Barış Akarsu filmi senaristi kimdir, yönetmeni kimdir ve nerede çekildi? Barış Akarsu “Merhaba” filmine dair bilinmeyen tüm bu soruların yanıtlarını sizler için araştırıp derledik.

Barış Akarsu, Türk oyuncu ve şarkıcıdır. 29 Haziran 1979 tarihi doğumludur. Çocukluk yıllarından beri müziğe ilgisinin olduğu bilinmektedir. Haluk Levent ve Deniz Arcak gibi pek çok ünlü isim ile yapmış olduğu düetler ile de bilinmekte olan bir şarkıcıdır. İlk albümünü, 30 Aralık 2004 tarihinde “Islak Islak” adı ile çıkarmıştır. Barış Akarsu, Bartın doğumlu bir oyuncu ve şarkıcıdır. Bartınlı olduğu kabul edilmektedir.

Barış Akarsu’yu anma ve hatırlama adına Barış Akarsu “Merhaba” adına bir film yazılmıştır. Fikri Harika Production ve Aytaç Medya imzası taşımakta olan bu film, Mert Dikmen tarafından yönetilmiştir. Senaryo da Mert Dikmen ve Can Anar tarafından kaleme alınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada başrollerde yer almaktadır. Filmin, 18 Kasım 2022 tarihinde vizyona girmesi planlanmaktadır. Film ağırlıklı olarak Barış Akarsu’nun hayatını ele almaktadır.

Barış Akarsu Filmi Oyuncuları Kimlerdir?

Fikri Harika Production ve Aytaç Medya imzası taşımakta olan bu film, Mert Dikmen tarafından yönetilmiştir. Senaryo da Mert Dikmen ve Can Anar tarafından kaleme alınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada başrollerde yer almaktadır. Oyunculardan bazıları ise şunlardır; Hüseyin Avni Danyal, Burak Satıbol, Metin Coşkun, Şafak Pekdemir, Aslıhan Kapanşahin.

Barış Akarsu’nun hayatını ele almakta olan bu film, 18 Kasım 2022 tarihinde vizyona girecektir.

Barış Akarsu Filmi Senaristi Kimdir?

Barış Akarsu “Merhaba” filmi Mert Dikmen ve Can Anar ortaklığında kaleme alınmıştır. Fikri Harika Production ve Aytaç Medya imzası taşımakta olan bu film, Mert Dikmen tarafından da yönetilmiştir. Filmde Barış Akarsu’nun hayatı anlatılmaktadır. 2022 senesinin Kasım ayında vizyona girmesi planlanmakta olan bir filmdir.

Barış Akarsu Filmi Yönetmeni Kimdir?

Fikri Harika Production ve Aytaç Medya imzası taşımakta olan bu film, Mert Dikmen tarafından yönetilmiştir. Senaryo da Mert Dikmen ve Can Anar tarafından kaleme alınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz ve Almila Ada, Barış Akarsu ve Zeynep Koçak’ı canlandırmaktadır. Bunların yanı sıra, Hüseyin Avni Danyal, Metin Coşkun, Şafak Pekdemir, Ebru Nil Aydın ve Aslıhan Kapanşahin oyunculardan bazılarındandır.

Barış Akarsu Filmi Nerede Çekildi?

2007 senesinde gerçeklemiş bir kaza sonucu hayatını kaybetmiş olan Barış Akarsu’nun anısına Barış Akarsu “Merhaba” filmi çekilmiştir. Filmin oyuncuları ilk defa Amasra’ya böyle gelmişlerdir. Bodrum ve İstanbul de filmin çekilmiş olduğu mekanlar arasındadır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir