Kübra Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Kübra Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?
27.02.2023 23:15
Kübra dizisi oyuncuları kimlerdir, ne zaman başlayacak, konusu nedir? Kübra dizisi yönetmeni kimdir, senaristi kimdir, uyarlama mı? Netflix’in heyecanla beklenen yeni Türk yapımı projesi Kübra hakkında merak edilen soruları birlikte cevaplayalım. İşte tüm merak edilenler.

OGM Pictures imzalı yeni Netflix projesi Kübra dizisi hakkında merak edilen birçok detay bulunmaktadır. Türk yapımı olan dizi hakkında belki de en çok merak edilen sorulardan biri ise oyuncu kadrosu. Gelin birlikte yeni proje Kübra’nın kadrosuna bir göz atalım. Dizi halen daha hazırlık aşamasındadır. Ancak projenin başrolleri belli oldu. Dizinin başrollerini genç ve başarılı isimler Çağatay Ulusoy ve Büşra develi paylaşacak. Kadronun devamı için cast çalışmaları devam etmektedir.

Kübra Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çağatay Ulusoy ve Büşra Develi’nin başrollerini paylaşacağı Kübra dizisi için hazırlıklar tam gaz sürmektedir. Netflix’in iddialı projelerinden biri olması beklenen dizi için şimdiden izleyici kitlesi oluşmuş durumda. Hayranları dizinin ne zaman başlayacağını da merak ediyor. Ancak dizinin başlama tarihi hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmadı.

Kübra Dizisi Konusu Nedir?

Kübra dizisi netflix’in heyecanla beklenen yapımlarından biri olmayı şimdiden başarmış görünüyor. Henüz sadece başrolleri kesinleşen, oyuncu kadrosunun devamı için çalışmalar hala süren diziyle alakalı ayrıntılar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Dizi hakkında en çok merak edilen sorulardan biri ise merakla beklenen dizinin konusudur.

Dizinin konusu ise şu şekildedir. Dizinin başkarakteri Gökhan Şahinoğlu (Çağatay Ulusoy) bir imalat atölyesinde işçi olarak çalışan bir gençtir. Yaptığı işler ile büyük beğeni toplayan ve ustasının çok sevdiği adeta göz bebeği olan bir çalışandır.

Sosyal yaşantısı pek heyecanlı olmayan bu gencin hayatında, bir dargın bir barışık ilişki yürüttüğü kız arkadaşı ve ara sıra arkadaşlarıyla birlikte yapmış olduğu halı saha maçlarından başka pek de bir şey yoktur. Yaşadığı çevre tarafından sayılan, sevilen, olgun bir insandır.

Gökhan bir süredir üyesi olduğu sanal arkadaşlık grubundan Kübra isimli bir genç kız ile tanışır. Bir gün Kübra isimli bu genç kızdan Gökhan’a “ sen farklısın“ yazılı bir mesaj gelir. İlk başta bunu çok önemsemeyen Gökhan mesajların sayısı arttıkça ve bu sanal arkadaşının hakkında haddinden fazla bilgi sahibi olduğunu görünce merakı uyanır ve hikaye başlar.

Kübra Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Çok çeşitli film, dizi ve belgesellerin yer aldığı ünlü dijital platform Netflix’te birçok Türk dizisi ve filmi yayınlanmaya devam ediyor. Yeni yıla iddialı bir giriş yapması beklenen projelerin arasında Kübra dizisi de var. Kübra dizisi hakkında detaylar yavaş yavaş ışıkla buluşuyor. Dizinin yönetmenini merak eden okurlarımız için paylaşalım. Dizinin yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler oturacak.

Kübra Dizisi Senaristi Kimdir?

Netflix’te yayınlanacak yeni Türk yapımı Kübra sabırsızlıkla bekleniyor. Netflix’te 8 bölüm yayınlanacak olan Kübra dizisi hakkında merak edilen bir diğer detay ise senaristliğini kimin yapacağıdır. Ancak dizinin senaristi henüz netleşmedi.

Kübra Dizisi Uyarlama Mı?

Yönetmenliğini Taylan Biraderlerin yapacağı yeni Türk dizi projesi Kübra 8 bölümden oluşacak. Dizinin yayın tarihi henüz kesinleşmedi ve cast çalışmaları da halen devam etmektedir. Dizi Netflix’te yayınlanan Türklerin ilk distopik dizisi Sıcak Kafa kitabının da yazarı olan Afşin Kum’ un aynı adlı kitabından uyarlanacak. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir