Ne, Nereden İzlenir?

Ne, Nereden İzlenir?
26.09.2022 11:16
Dizi ve film severlerin en çok sıkıntı yaşadığı sorunlardan biri de dizi ve filmleri nereden izleyeceğine karar verememesidir. Ne, nereden izlenir? The Father, The Walking Dead, Doctor Who, American Horror Story nereden izlenir? Konuşanlar, Anime, Yeşilçam filmleri, nereden izlenir? Sizler için bu soruları yazımızda derledik.

İnternet çağını yaşadığımız şu dönemde ne, nerden izlenir soruları çok fazla sorulmaya başlanmıştır. Sayısız miktarda bulunan yabancı ve Türk internet siteleri sayesinde istediğiniz her dizi, film, çizgi film ve animasyonları izleyebilirsiniz. Genellikle ücretsiz olan bu siteler yasal olmayan yollarla telif haklarını ihlal etmek durumundadır. Ücretli sitelerin başında ise Netflix, Disney Plus, Blu Tv ve Exxen gelir. Bu sitelere aylık bir ücret ödemek karşılığında üye olarak istediğiniz diziyi, filmi, çizgi filmi ve animasyonları izleyebilirsiniz.

The Father Nereden İzlenir?

The Father filmini nereden izleyeceğinize karar vermek çok kolay. 2020 yılında vizyona giren The Father filmi çıkış tarihinden itibaren izleyicilerin gözdesi olmuştur. Filmin çıkış tarihinden 2 yıl sonra bile en çok izlenen filmler arasındadır. Bu nedenle birçok internet sitesi sayesinde Türkçe dublaj ve altyazı ile izleme imkanı sunulmuştur. Blu Tv veya Google aratmalarınızda çıkan sitelerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca The Father filmi Netflix Türkiye’de bulunmamasına karşın diğer ülkelerde Netflix’te mevcuttur.

Konuşanlar Nereden İzlenir?

Konuşanlar programı ilk olarak bir Youtube kanalı üzerinden paylaşılmaya başlanmıştır. İnsanların bu programı sevmesi ve sosyal medya da kısa kesit videolarının paylaşılması ile gündem haline gelmiştir. Youtube videolarının ve sosyal medyadaki kısa kesit videoların milyonlarca izlenmesinden sonra dijital içerik platformu olan Exxen’ e satılmıştır. Şu anda konuşanlar izlemek isteyen izleyiciler Exxen’e üye olarak seyredebilmektedir.

The Walking Dead Nereden İzlenir?

The Walking Dead dizisini nereden izleyeceğini bulamayan dizi severler için birçok dijital içerik platformları ve internet siteleri vardır. The Walking Dead dizisini ilk defa izlemeye başlayan kişiler bağımlısı olduklarını söylemektedirler. Çoğu izleyicisi de tekrar tekrar sezon bitirmeye başlamışlardır. Bu kadar izleyiciye sahip bu dizi bu nedenle seyircileri tarafından çok fazla aratılmaktadır. The Walking Dead dizisini Disney Plus üzerinden ya da birçok internet sitesi vasıtasıyla izleyebilirsiniz.

Nereden Anime İzlenir?

Çoğu gencin izlediği anime dizileri nedeniyle nereden Anime izlenir sorusu ile karşılaşılmaktadır. Anime dizilerinin kendine özgü yapıları olması nedeniyle sevenin çok sevdiği sevmeyenin de bir o kadar uzak durduğu gözlemlenmiştir. Son dönemlerde çok popüler olan Anime dizilerini izleyebileceğiniz dijital içerik platformları; 9Anime.to, Netflix, Hulu, Disney Plus, Amazon Prime, Youtube Kids ve Crunchyroll’dur. Ayrıca televizyon üzerinden izleme imkanı da vardır. Trt Çocuk, Cartoon Network gibi kanallar üzerinden yayın akışlarını takip ederek Anime izleyebilirsiniz.

American Horror Story Nereden İzlenir?

American Horror Story dizisi çıkış yaptığı günden itibaren en çok izlenen diziler arasındadır. Birden fazla dile çevrilen bu dizi belli bir dönem Türk sitelerinin bazılarından kaldırılmıştır. Şu an ise Disney Plus ve çeşitli internet sitelerinden diziyi izleme imkanı mevcuttur. Diziyi ful İngilizce olarak izlemek isterseniz foxchannels.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yeşilçam Filmleri Nereden İzlenir?

Eski filmlerdeki tadı arayan izleyicilerin en sık sorduğu sorulardan biri de Yeşilçam filmlerinin nereden izleneceği sorusudur. Yeşilçam filmlerini izleme imkanı çok fazla çeşittedir. Dijital içerik platformları ve çeşitli internet siteleri üzerinden istediğiniz Yeşilçam filmlerini izleyebilirsiniz. Puhu ve Blu Tv üzerinden üye olarak istediğiniz zaman Yeşilçam filmlerini izleyebilirsiniz. Ayrıca dönem dönem televizyon kanallarında da izleme imkanı bulabilirsiniz.

Doctor Who Nereden İzlenir?

Doctor Who birçok yabancı kanal ve dizi yayını yapan bazı internet sitelerinden izlenebilmektedir.  Bu kadar talep gören Doctor Who dizisini nerden izleyeceğini öğrenmek isteyen Türk izleyiciler Yabancı kanal olan BBC First üzerinden Doctor Who izleyebilmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir