Avrupa Yakası Burhan Kaçıncı Bölümde Diziye Girdi?

Avrupa Yakası Burhan Kaçıncı Bölümde Diziye Girdi?
11.01.2023 21:07
Avrupa Yakası dizisi ülkemizde popüler olan diziler arasındadır. Avrupa Yakası Burhan kaçıncı bölümde diziye girdi? Selin diziden neden ayrıldı? Gaffur ve Tahsin neden ayrıldı? Avrupa Yakası Sacit, Şesu ve Volkan neden ayrıldı? Kubilay neden ayrıldı ve Volkan kaçıncı bölümde dönüyor? Gibi Avrupa Yakası hakkında merak edilen soruları araştırdık ve siz değerli okuyucularımızla bu yazımızda paylaştık.

Dizinin en sevilen karakterlerinden biri Burhan olarak bilinmektedir. Avrupa Yakası dizisinin Burhan karakterini Engin Günaydın canlandırmaktadır. Dizinin en komik ve en dikkat çeken karakteri ve başrol oyuncusudur. Avrupa Yakası Burhan dizide 190. Bölüme kadar yer almıştır. Kendisi diziye 3. Sezonda katılmıştır. 3. Sezonun ilk bölümü olan 59. Bölümde diziye katılmıştır.

Avrupa Yakası Selin Neden Ayrıldı?

Avrupa Yakası dizisinde Selin karakterini Evrim Akın canlandırmaktaydı. O dönemde son derece popüler olan diziden ayrılma kararı alması birçok izleyici tarafından merak konusu olmuştur. Ünlü oyuncu yapmış olduğu açıklama ile Selin karakterinin üstüne yapışmasından korktuğunu belirterek diziden ayrıldığını dile getirmiştir.

Avrupa Yakası Gaffur Neden Ayrıldı?

Avrupa Yakası dizisinde dikkat çeken karakterlerden biri de Gaffur’dur. Gaffur karakterini Peker Açıkalın canlandırmıştır. Dizinin en sevilen karakterleri arasında bulunsa da Peker Açıkalın 30 bölüm için anlaşma yaptığını sonraki süreçte rolüne devam etmekten vazgeçtiğini ve diziden ayrılma kararı aldığını açıklamıştır. Diziden ayrılma nedeni ise rol aldığı karakteri kendi isteği şekilde doğaçlama olarak değil de kalem oynaması hareket ederek canlandırmak istemediğinden olarak bilinmektedir.

Avrupa Yakası Tahsin Neden Ayrıldı?

Dizide Tahsin Beyi canlandıran Gazanfer Özcan, 17 Şubat 2009 tarihinde vefat etmiştir. Dizinin 174.bölümünden sonra rahatsızlığı nedeniyle dizide yer almamıştır.

Avrupa Yakası Sacit Neden Ayrıldı?

Avrupa Yakası dizisinde Sacit rolünü Tolga Çevik canlandırmaktaydı. Kendisi o dönemde aynı zamanda Komedi Dükkanı’nda da oyunculuk yapmaktaydı. Komedi Dükkanı’na daha fazla vakit ayırmak istemesi nedeniyle diziden ayrıldığı bilinmektedir.

Avrupa Yakası Şesu Neden Ayrıldı?

Avrupa Yakası dizisinde Şesu rolünü Bülent Polat canlandırmaktaydı. Kendisinin rol almış olduğu Şesu karakteri dizide ön plana çıkması nedeniyle rahatsız olmuştu ve bu nedenle diziden ayrıldığını açıklamıştır.

Avrupa Yakası Kubilay Neden Ayrıldı?

Avrupa Yakası dizisinde Kubilay rolünü canlandıran Vural Çelik, diziden çalışma günlerindeki sorunlar ve maddi anlaşmazlıklar yüzünden ayrıldığını dile getirmişti.

Avrupa Yakasında Kubilay Karakterini Vural Çelik canlandırmaktaydı. Kendisi diziden bir süre sonra ayrılmıştır. Ayrılma nedeni olarak ise çalışma günleri ve maddi anlaşmazlıklar olarak bilinmektedir.

Avrupa Yakası Volkan Kaçıncı Bölümde Dönüyor?

Volkan karakteri diziden bir süreliğine ayrılmıştır. Kendisi diziye tekrar dönme kararı almıştır. Ve dizinin 6. Sezonunda diziye dönme kararı almış diziye 6. Sezonda tekrar katılmıştır. Avrupa Yakası Volkan 163. Bölümde diziye dönmüştür.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir