Tozluyaka Dizisi Ve Medcezir Hikâyesi Aynı Mı?

Tozluyaka Dizisi Ve Medcezir Hikâyesi Aynı Mı?
18.06.2022 13:16
FOX TV iddialı projelerinin arasında bir yenisini daha ekledi. Tozluyaka dizisi gençlik dizisi esintileri ile ilgi gördü. Yaz sezonunun merakla beklenen yapımları arasında giren Tozluyaka ismi ile de dikkat çekti. Hal böyle olunca Tozluyaka dizisi ve Medcezir hikâyesi aynı olup olmadığı araştırılmaya başlandı.

FOX TV yaz sezonu projeleri arasında bir yenisini daha ekledi. Tozluyaka dizisi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dikkatleri üzerine çekti. Bir dönemin ekranlarda sansasyon yaratan dizisi Medcezir ile bağdaştırılan Tozluyaka dizisinin hikayelerinin aynı olup olmadığı sorgulanıyor. Medcezir dizisinde geçen Tozludere ismine benzerliği ile dikkat çeken bu konu hakkında aksi bir bilgi bulunmuyor. Tozluyaka dizisi Medcezir hikâyesinin aynı olmadığı söyleniyor. Tozluyaka dizisi tamamen farklı bir senaryo ile ekranlara gelecek.

Tozluyaka Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İzleyicileri ile buluşmak için gün sayan Tozluyaka dizisinde tanıdık pek çok isim rol alıyor. Yönetmen koltuğunda Semih Bağcı’nın oturduğu Tozluyaka dizisinde Dolunay Soysert, Emre Kınay, Tayanç Ayaydın ve Nur Yazar gibi isimlerin rol alacağı açıklandı. Henüz Tozluyaka dizisinin ne zaman başlayacağı bilinmiyor ancak dizinin yaz sezonunda mutlaka yayında olması bekleniyor.

Tozluyaka Dizisi Hangi Kanalda?

Tozluyaka dizisi gençlik dizisi senaryosu ile ekranlara gelecek. Genç oyuncuların etrafında şekillenecek Tozludere dizisinde tecrübeli oyuncuların katkısı da oldukça büyük. Sevilen oyuncuları bir araya getiren Tozluyaka dizisini izlemeyi düşünenler için dizinin hangi kanalda olduğu merak konusu haline dönüştürülüyor. Tozluyaka dizisinin FOX TV ekranlarında olması bekleniyor.

Tozluyaka Dizisi Konusu Nedir?

Tozluyaka dizisi konusu; farklı dünyalara ait bir grup gencin aralarında bulunan sınıf farkına rağmen geliştirmiş oldukları dostlukları ve umutları kaybetmeme öykülerine odaklanıyor. Arkadaşlık, gençlik ve aile dramı konuları üzerine yoğunlaşacak Tozluyaka dizisinde gerilim nüansları ile hikâyeyi taçlandırılacak.

Tozluyaka Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Tozluyaka dizisi oyuncuları arasında; Dolunay Soysert, Emre Kınay, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Miraç Sezen, Nilsu Berfin Aktaş, Ecem Çalhan, Ulvi Kahvaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan Arman Uslu, Özgür Foster, Haktan Zavlak, Nebil Sayın, Egemen Almacı, Kadim Yaşar, Duygu Özşen ve Doğa Lara Akkaya gibi isimlerin rol alması bekleniyor.

Tozluyaka Dizisi Uyarlama Mı?

Tozluyaka dizisi ile ilgili bilinmeyen detaylar izleyiciler tarafından araştırma konusu oldu. Tozluyaka dizisinin uyarlama olup olmadığı diziyi izlemeyi düşünen kitle tarafından sorgulanıyor. Tozluyaka dizisinin uyarlama olduğuna dair net bir bilgiye sahip değiliz. Şimdilik Tozluyaka dizisinin orijinal bir senaryo ile ekranlara geleceği konuşuluyor.

Tozluyaka Dizisi Nerede Çekiliyor?

Tozluyaka dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Yaz sezonunun iddialı ve dikkat çeken projeleri arasında yer bulan Tozluyaka dizisinin çekimlerinin İstanbul’da gerçekleştirildiği konuşuluyor. Tozluyaka dizisinin yakında FOX TV ekranlarında olacağı söyleniyor.

Tozluyaka Gerçek Bir Yer Mi?

Tozluyaka dizisi henüz başlamadan hakkında bilinmeyen detaylar izleyiciler tarafından yakın mercek altına alındı. Tozluyaka’nın gerçek bir yer olup olmadığı bu sorular arasında en sık araştırılan konular arasında yer buldu. Tozluyaka’nın gerçek bir yer olduğuna dair herhangi bir bilgiye sahip değiliz.

Tozluyaka Dizisi Senaristi Kimdir?

Büyük bir oyuncu kadrosuna sahip olan Tozluyaka dizisinin çekimleri kısa süre önce başladı. Gençlik ve aile dramları üzerine şekillenecek Tozluyaka dizisinde farklı dünyalara ait bir grup gencin birbirleriyle kopmayan bir bağ geliştirmelerine şahit olacağız. Tozluyaka dizisinin senaristliğini Yekta Torun üstlenecek.

Tozluyaka Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Tozluyaka dizisinde yapımcılığı NTC Medya, Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üstlenecek. Yaz sezonunda ekranlara gelmesi beklenen Tozluyaka dizisinde Emre Kınay ve Dolunay Soysert gibi usta ve başarılı isimler rol alacak. Tozluyaka dizisi yönetmeninin ise Semih Bağcı olacağı açıklandı. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir