Gold Class Sinema Salonu Farkı nedir?

Gold Class Sinema Salonu Farkı nedir?
28.10.2022 17:25
Daha rahat ve kaliteli şekilde film izlemek için gold class sinemaları hakkında araştırma yaptık. Gold class sinema farkı nedir, salonu kapatılır mı? Hangi avmlerde var, koltukları nasıldır?

Konforlu koltukları ile kişiye özel hizmet veren gold class sinemaları yeni yeni ortaya çıkmaya başladır. Müşterileri ev ortamındaymış gibi bir film izleme zevki verir. Koltukların geniş şekilde tasarlanması filmi izlerken o konforu hissetmenizi sağlar. Diğer sinemalardan farkı daha ayrıcalıklı ve hizmeti daha kişiye özel olmaktadır. Bu açıdan diğer standart sinemalardan farkı çok fazladır.

Özellikle iç dizaynı daha ferah ve herkesin mesafeli şekilde oturulması ağlanır. Bu da filme daha odaklanmak ve daha çok hissetmek açısından büyük önem taşır. Büyük şehirlerde birçok avm ’nin içine yapılmaya başlandı. Yakın zaman içinde 81 ilin her köşesine ayrıcalıklı şekilde yapılacağı planlanır. Birçok kişi bu ayrıcalıklı sinema salonlarında heyecanla bekledikleri filmleri izlemek için dört gözle bekliyor. Sinemaseverlerin de çok merak ettiği bir salon olmaktadır.

Gold Class Sinema Salonu Kapatılır Mı?

Gold class sinema salonlarını kapatmak, o mekânda yönetimle alakalı bir durumdur. Özel bir gün için kapatılabilir. Bunu o salonun sahibi ya da yönetimiyle paylaşarak kapatmanız sağlanır. Sevgiliniz ya da eşinize bu jesti yaparak güzel bir gün geçirmeniz sağlanır. Salonun kapatılması belli miktarda o seansa ait tüm biletleri almanız ile yapılabilir. Yani izleyeceğiniz filmin salondaki tüm biletlerini alırsanız kapatmanız mümkün dâhilindedir.

 Tabi bunu o mekânı yöneten ve kontrol eden kişilerle konuştuktan sonra yapabilirsiniz. Aksi takdirde bazı mekânlar tüm biletlerin alınmasına da karşı gelebilir. Bu tamamen yöntemim ile alakalı bir durumdur. Çünkü bazı mekânlar bu tür olayların yapılmasına izin vermeyebilir. Sinemaları kapatmak için film olmayan ya da seansların olmadığı zaman dilimlerinde kapatmanız daha mantıklı olacaktır. Bu sayede diğer filmleri izlemek isteyen insanlarında hakkına girmemiş olursunuz. Sinemanın boş olduğu vakitlerde sinema kapatma gibi bir işlem yapmış olursunuz.

Gold Class Sinema Hangi AVM'lerde Var?

Gold class sinemaları İstanbul’daki birçok avm içinde vardır. Daha yeni ülkemize giriş yapımı ve tüm ülkeye dizayn edilerek yapılmaya başlanmıştır. Bu yüzden gold class sinema salonlarında film izlemek isterseniz büyük şehirleri tercih etmeniz gerekir. Çok merak eden sinema âşıkları bu salonlara özellikle ilk açıldıklarında gittiler. Böylece diğer sinema ile gold sinemanın farkını anlamış oldular. Gold sinema salonları bireysel ve kişiye özel bir salondur. Diğer normal sinema salonları herkesin iç içe olduğu ve hizmet olmayan self servis tarzında yerlerdir.

Gold Class Sinema Koltukları Nasıldır?

Geniş ve evdeki kanepe rahatlığında koltukları vardır. Koltukların yanında su veya diğer meşrubatları koymak için yer vardır. Bu sayede özel olarak mısır veya içecek yerlerini kullanmanız sağlanır. Tam anlamıyla beş yıldızlı sinema salonu da diyebiliriz.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir