Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yalnız Kurt Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
29.11.2021 14:30
Yeni bir Osman Sınav dizisi geliyor; Yalnız Kurt. Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı yapılan Yalnız Kurt dizisi, izleyicilerde merak uyandırdı. Yalnız Kurt dizisi ilk tanıtımı ile konuşulmaya başlarken, dizi ile ilgili yeni gelişmeler ortaya çıkmaya başladı. Yalnız Kurt dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? Yalnız Kurt dizisi başrol oyunları kimdir, hangi kanalda, nerede çekiliyor? gibi merak edilenleri sizler için araştırdık.

Geçtiğimiz günlerde ilk tanıtımı yapılan Yalnız Kurt dizisi, Osman Sınav yapımı olması ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Osman Sınav yapımı dizi Yalnız Kurt, Türkiye’nin yakın tarihine ışık tutmayı planlıyor. Yalnız Kurt dizisi; geçmiş dönem darbeleri, cinayet ve terör olaylarını ele almayı amaçlıyor. İyi ve kötü arasında yıllardır süregelen amansız mücadeleye yakın tarihsel olaylarla ışık tutmayı amaçlayan dizi konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’ye bir dönem damgasını vuran Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlardan esintiler taşıması beklenen dizi, henüz ilk tanıtımı yayınlanmasına rağmen sosyal medya platformlarında gündem olmayı başardı. İlk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yapılan dizinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz açıklanmadı.

Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor?

Toplumsal kırılmaları ele alarak iyi ve kötü arasında süregelen mücadeleyi, yakın tarihteki dönüm noktaları ile ele alacak olan dizinin oyuncu kadrosu da merak ediliyor. Dizinin ilk tanıtımı yapıldığından beri izleyicileri en merak ettikleri konu oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı. Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda; Cihan Ünal, Damla Colbay, Murat Han, Kürşat Alnı açık, Hasan Deniz Yaran, Deniz Evin, Polat Bilgin, gibi isimlerin yer alması bekleniyor. Resmi olarak dizide yer alması beklenen oyuncuların dışında farklı bir isim henüz açıklanmadı.

Yalnız Kurt Dizisi Başrol Oyuncusu Kimdir?

Çekimlerine geçtiğimiz hafta başlandığı bildirilen Yalnız Kurt dizisi, ilk tanıtımı ile büyük beğeni toplamıştı. Yapılan tanıtımdan sonra dizinin başrol oyuncusunun kim olduğu sorgulanmaya başladı. Hikayesi ve oyuncu kadrosu ile Kurtlar Vadisi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi ekranlara damga vurmuş yapımları anımsatan dizi şimdiden gündem oldu. Yalnız Kurt dizinin başrolünde ise; Cihan Ünal, Damla Colbay ve Murat Han gibi isimler yer alacak.

Yalnız Kurt Dizisi Hangi Kanalda?

Proje tasarımı ve konsept danışmanlığını Osman Sınav’ın üstlenmiş olduğu dizinin çok yakında ATV ekranlarında olacağı bildirildi. Herhangi bir son dakika değişikliği olmadığı takdirde Yalnız Kurt dizisi önümüzdeki günlerde ATV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin yayın tarihi merakla bekleniyor. Ancak şimdilik Yalnız Kurt dizisi ile alakalı yalnızca çekimlerine geçen hafta başlandığı, ATV’de yayınlanacağı ve dizi oyuncuları paylaşıldı. Tanıtımlarda senaryo ile ilgili ufak detaylar verilen dizi merak uyandırarak sosyal medyada gündem oldu.

Yalnız Kurt Dizisi Nerede Çekiliyor?

İddialı konusu ve oyuncu kadrosu ile şimdiden konuşulan Yalnız Kurt dizisi daha çok konuşulacağa benziyor. Şimdiden gündeme oturan dizinin nerede çekileceği ayrı bir merak unsuru halini almış durumda. Başrollerinde Cihan Ünal, Damla Colbay ve Murat Han gibi başarılı isimlerin yer aldığı Yalnız Kurt dizisinin İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekileceği konuşuluyor. Çekimlerinin İstanbul’un farklı farklı semtlerinde gerçekleşmesi beklenen dizinin, ilerleyen gidişata göre yurt dışı sahnelerinin de olabileceği söyleniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir