Netflix'in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı Hakkında Merak Edilenler

Netflix'in Yeni Türk Dizisi Zeytin Ağacı Hakkında Merak Edilenler
15.07.2022 20:29
Üç yakın arkadaş Ada, Leyla ve Sevgi'nin macerasını konu alan dizi, bu üç dostun hayatlarındaki değişiklikleri izleyiciye sunacak.

Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz gibi ünlü isimlerin yer aldığı Netflix yapımı olan Zeytin Ağacı dizisi yakında seyirciyle buluşacak. 1. sezonu 28 Temmuz 2022'de yayınlanacak olan Zeytin Ağacı dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda bulabilirsiniz.

Zeytin Ağacı Dizisinin Konusu Nedir?

Burcu Alptekin'in yönetmen koltuğuna oturduğu Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Ayvalık'ta gerçekleştirilmiştir. Dram ve romantik türüne sahip olan dizi, 2022 yılı Netflix Türkiye yapımıdır. Ada (Tuba Büyüküstün),Leyla (Seda Bakan) ve Sevgi (Boncuk Yılmaz), üniversiteden beri çok yakın olan 3 arkadaşlardır. Eğlenceli ve acı zamanları birlikte yaşayan bu üç arkadaş, birbirine son derece bağlıdır. Ada, çok başarılı bir genel cerrahi uzmanı olarak adını duyurmuş bir karakterdir. Bununla birlikte hem meslektaşları hem de hastaları tarafından sevilmektedir. Sevgi karakterinin mesleği ise avukattır. Evli ve çocuklu olan Leyla ise iki arkadaşının aksine ev hanımı olarak hayatını sürdürmektedir. Bu üç dostun aralarındaki güçlü bağın sınandığı an ise Sevgi'ye konan ölümcül bir kanser teşhisinden sonraki zamandır. Sevgi, Ada'nın ona önerdiği şekilde hastaneye yatmak istemez ve tamamen farklı bir umudun peşinden gitmeye karar verir. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. En yakın arkadaşları ise Sevgi'yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlar ve dostlarına bu yolculuğunda eşlik ederler. Henüz bilmedikleri şey ise bu yolculuğun üç karakterin de hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Leyla ve Ada'nın da hayatlarında hiç beklemedikleri değişikliklere yol açacaktır. 

Zeytin Ağacı Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

  • Tuba Büyüküstün
  • Boncuk Yilmaz
  • Seda Bakan
  • Fırat Tanış
  • Murat Boz
  • Serkan Altunorak
  • Rıza Kocaoğlu
  • Füsun Demirel
  • Umut Kurt

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir