O Kız Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

O Kız Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
12.07.2022 18:07
Dizi sezonunun yaklaşmasıyla birlikte TV kanalları ve yapım şirketleri yeni projelerini duyurmaya başladı. Son olarak duyurulan projede ise Kanal D yakında izleyicisine sunacağı diziyi açıkladı. O Kız dizisi olarak açıklanan projede dizinin hazırlıklarına tüm hızıyla devam ettiğini açıklayan Kanal D oyuncu kadrosunun da şekillenmeye başladığı bildirdi. Yeni projesi O Kız dizisi ile yeni sezona hızlı giriş yapmak isteyen Kanal D iddialı oyuncu kadrosu ve güçlü senaryosuyla son projesini izleyicilerinin beğenisine sunacak.

O Kız Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D adlı TV kanalında yayınlanacak olan dizinin yapımcılığı Focus Film üstlenecek. Oyuncu kadrosunun büyük ölçüde belirlendiği dizi için çalışmalar arttırıldı ve dizinin yayınlanması için harekete geçildi. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği yeni Türk televizyon dizisi O Kız için henüz yayın tarihi belirlenmedi. Kanal D tarafından yapılan açıklamada dizinin hazırlıklarına devam edildiği ve çok yakında dizinin ekranlarda olacağı bildirildi.

O Kız Dizisi Başrol Oyuncuları Kimlerdir?

Kanal D yeni projesi olan O Kız adlı dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak olan isimleri açıklamaya başladı. Konusuyla dikkat çeken dizide bir süredir ekranlarda olmayan Erkan Petekkaya bu dizi ile ekranlara geri dönecek. Önceki karakterlerinden farklı olarak ters köşe bir karakter ile diziye dahil olacağı açıklanan oyuncunun dizide Kadir isimli karakteri canlandıracağı açıklandı. Survivor yarışmasıyla gündeme gelen Ogeday Girişken, Kanal D’nin iddialı yeni projesi O Kız dizisine katılacak olan bir diğer isim oldu. Oyuncu kişiliğiyle de tanınan ve Survivor yarışmasında adından sıkça söz ettiren Ogeday Girişken’in Ozan adlı karaktere canlandıracağı ve başrolde yer alacağı bilgisi paylaşıldı. Petekkaya ve Girişken’in yanı sıra O Kız dizisinin oyuncu kadrosunda Dilin Döğer (Zeynep karakteri),Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Asiye Dinçsoy, Zeynep Sönmez ve Münire Apaydın yer alacak.

O Kız Dizisi Konusu Nedir?

O Kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme aldı. Kanal D tarafından yapılan açıklama dizinin konusu ile ilgili ufak bilgiler paylaşıldı. Yapılan açıklamaya göre dizinin konusu orta yaşlarda olan Kadir adlı karakterin çocuk saflığıyla algıladığı hayata karşı mücadelesini, içerisinde bitip tükenmeyen sevgi ile beraber hayatındaki herkesle olan ilişkisini anlatacak. İçindeki sevgiyle birlikte herkesi sarıp sarmalayacak olan Kadir hayat mücadelesine devam edecek. Öte yandan dizi internet fenomeni olan Ozan’ın bağlı olduğu ajansın evli patroniçesi ile olan ilişkisini ele alacak. Ozan’ın bu ilişkisini ve hayatını ise lüks eve temizliğe giden Zeynep allak bullak edecek.

O Kız Dizisi Uyarlama Mı?

Kanal D’nin yeni projesi olan O Kız dizisinin henüz yayın tarihi kesinleşmedi. Oyuncu kadrosunda hala eksikleri bulunan dizinin senaryosu ve konusu açıklandı. Focus Film’in yapımcılığı üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık yazdı. Yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu yeni dizi O Kız dizisinin orijinal bir yapım olduğu veya uyarlama olduğu ile ilgili henüz bilgi paylaşılmadı.

O Kız Dizisi Hangi Kanalda Olacak?

Yeni dizi sezonunun yaklaşmasıyla birlikte izleyicilerini ekrana kilitlemek isteyen TV kanalları yeni projelerini açıklama başladı. Son açıklanan projeler arasında yer alan O Kız dizisi iddialı oyuncu kadrosu ve konusuyla birlikte izleyicilere sunulacak. Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği dizi ise yakın bir zamanda Kanal D adlı TV kanalında yayınlanacak.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir