Blade Runner Dizisi Çıkacak Mı?

Blade Runner Dizisi Çıkacak Mı?
17.09.2022 21:49
Blade Runner pek çok insanın ilgisini üzerinde toplamıştır. Biz de ilgi duyanlar için; Blade Runner dizisi çıkacak mı, ne zaman çıkacak, nereden izlenir, konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, kaç filmi var, serisi hangi sırayla izlenmeli? Sorularına cevaplar verdik.

Amazon, 1980'lerin bir dizi kült filmi Blade Runner'ın dizisinin çekileceğini duyurdu. Blade Runner 2099 olarak adlandırılan dizinin yürütücü yapımcılığını ilk filmin efsanevi yönetmeni Ridley Scott üstlenecek. 1982'deki Blade Runner ve 2017'deki Blade Runner 2049'un devamı niteliğinde olan seri, baştan ayarlanır ve ek sezonları yoktur. Blade Runner'ın haklarına sahip olan Alcon Entertainment'tan yapılan açıklamaya göre,  daha önce Apple TV'de büyük projelere imza atan Circa Luisa, dizinin yönetmenliğini üstlenecek.

Blade Runner Dizisi Ne Zaman Çıkacak?

Blade Runner dizisinin ne zaman çıkacağı diziyi merakla bekleyen kişiler tarafından araştırılan bir konu olmuştur. Blade Runner dizisinin yayınlanacağı tarih henüz belirlenmemiş ve açıklanmamıştır.

Blade Runner Dizisi Nereden İzlenir?

Blade Runner dizisini izlemek isteyen kişilerin akıllarına takılan bir soru da nereden izleyecekleridir. Blade Runner dizisi henüz yayınlanmamış olsa da yayınlandığı zaman Amazon Prime Video üzerinden izlenmesi mümkün olacaktır.

Blade Runner Dizisi Konusu Nedir?

Henüz çıkış tarihi ve konusu net olarak açıklanmayan dizinin adı, dizinin 2017 yılında çekilen devam filmi Blade Runner 2049'daki olaylardan 50 yıl sonra geçeceğini gösteriyor.

Blade Runner Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Yayınlanması dört gözle beklenen Blade Runner dizisinin oyuncularının kimler olacağı insanları meraklandırmayı başaran bir konu haline gelmiştir. Henüz yayın tarihi ve konusu belli olmayan dizi Blade Runner’ın oyuncu kadrosu da açıklanmamıştır.

Blade Runner’ın Kaç Filmi Var?

Bilim kurgu ve aksiyon sevdalılarının çok sevdiği Blade Runner’ın kaç filmi olduğu sorusu akıllarda dolaşmaktadır. Blade Runner serisinin 5 adet filmi mevcuttur. Bu filmler: Blade Runner, 2036: Nexus Dawn, 2048: Nowhere to Run, Blade Runner Black Out 2022, Blade Runner 2049: Blade Runner, Soldier, Blade Runner: Black Lotus’tur.

Blade Runner Serisi Hangi Sırayla İzlenmeli?

Pek çok film serisi gibi Blade Runner serisini de anlamak için izlenmesi gereken bir sıra bulunmaktadır. Blade Runner dizisinin kronolojik olarak izlenmesi gereken sırası şöyledir:

1. Blade Runner

2. Blade Runner Blackout 2022

3. Blade Runner: Black Lotus

4. 2036: Nexus Dawn

5. Soldier

6. 2048: Nowhere to Run

7. Blade Runner 2049

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir