Sıfırıncı Gün Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sıfırıncı Gün Dizisi Nerede Çekiliyor?
16.12.2022 23:38
Tv8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan başrollerini Engin Öztürk ve Aybüke Pusat gibi isimlerin paylaştığı Sıfırıncı Gün hakkında merak edilenleri yanıtlıyoruz. Sıfırıncı gün dizisi nerede çekiliyor, oyuncuları kimlerdir, konusu nedir, uyarlama mı? Sıfırıncı gün dizisi yönetmeni kimdir, senaristi kimdir, ne zaman başlayacak? İşte detaylar.

TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan yeni ve iddialı bir proje geliyor. Başrollerinde ünlü isimlerin yer aldığı Sıfırıncı Gün dizisi, Acun Medya imzası taşımaktadır. Çekimlerinin çoğu sahneleri İstanbul’da çekilen dizinin bir kısmı Balkanlar’da ve ABD’de çekilecektir. Dizi proje boyunca farklı ülkelerde çekilmeye devam edecek.

Sıfırıncı Gün Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Yakın bir zamanda izleyicisinin karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizi Sıfırıncı Gün, adeta yıldızlar geçidi gibi bir kadroya sahip. Başrollerinde Engin Öztürk( organize şube polisi Özgür) Sarp Akkaya, Yiğit Özşener ve Aybüke Pusat (Nisan) gibi isimler yer almaktadır. Ayrıca Berk Cankat, Uğur Uzunel, Ahmet Pınar, Naz Çağla Irmak da kadroda yer alan diğer isimler.

Sıfırıncı Gün Dizisi Konusu Nedir?

İlk tanırım fragmanları TV8 ekranlarında dönmeye başladığından beri izleyicilerin merakını uyandırmayı başaran Sıfırıncı Gün dizisi, yakında başlayacak.  Sıfırıncı Gün dizisi aksiyon sahneleri bol olan bir polisiye dizidir. Polis ve suç çeteleri arasında yaşanan konuları işleyecek olan dizinin başrol oyuncuları da proje kadar dikkat çekmektedirler.

Başrol oyuncuları sosyal medyada yapmış oldukları paylaşımlarla diziyle ilgili haberleri güncelliyorlar. Oyuncular dizi için özel eğitimler almış ve atış talimleri gerçekleştirmişlerdir.  Dizi uluslararası bir polisiye- aksiyon olduğu için Türkiye kadar yabancı medyanın da ilgisini çekmesi bekleniyor.

Sıfırıncı Gün Dizisi Uyarlama Mı?

İzleyicilerin aksiyon dolu sahneleriyle adeta nefesini kesmeye hazırlanan yeni dizi Sıfırıncı Gün senaryosuyla da dikkat çekmektedir.  Dizi ABD, Balkanlar başta olmak üzere uluslararası coğrafyalarda çekilecek ve macera dolu sahneleriyle izleyenleri şaşırtacak. Dizinin özgün ya da uyarlama senaryo mu olduğuna dair net bir bilgi bulunmamaktadır.

Sıfırıncı Gün Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Acun Medya yapım imzalı yepyeni bir proje olan Sıfırıncı Gün yıldız kadrosu, aksiyon, dram ve macera sahneleriyle ekran hayatına başlamak için gün sayıyor. Yakında TV8 ekranlarında başlayacak olan dizinin yönetmen koltuğunda Süleyman Mert Özdemir oturmaktadır. Çekimleri yurt dışında, farklı ülkelerde gerçekleşecek olan dizi İstanbul merkezli devam edecek.

Sıfırıncı Gün Senaristi Kimdir?

Polis ve suç çeteleri arasında yaşanan konuları aksiyon, macera ve dram sosuyla ekranlara getirecek olan dizi çekim mekanlarıyla da şimdiden merak uyandırmaya başladı. Merkezi İstanbul olmak üzere birçok farklı ülkede çekimleri gerçekleştirilecek olan dizinin uluslararası basında ve medyada da geniş yer bulması bekleniyor. Dizinin yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenirken senaryosunu da Atasay Koç kaleme alacak.

Sıfırıncı Gün Ne Zaman Başlayacak?

Sıfırıncı Gün, başrollerini Akın Akınözü ve Bensu Soral’ın paylaştığı TV8 dizisi “Tuzak” dan sonra 2.seri olarak devam eden yeni projedir. Dizi henüz başlamadan sosyal medyada ve yazılı basında geniş yankı uyandırdı. Dizinin başlama tarihi ile ilgili henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir