Dexter: New Blood Nereden İzlenir?

Dexter: New Blood Nereden İzlenir?
07.12.2021 21:54
Dexter'ın devam dizisi olan Dexter New Blood 7 Kasım tarihi ile seyircisiyle buluşmuştur. Diziye yeni oyuncuların da katılması ile yaşanacak olan macera iki katına çıkacaktır. Dizi, 2013 yılında bir kasırgada kaybolan Dexter adındaki bir kişiyi arama çalışmalarını konu almaktadır. Dexter: New Blood Dizi Konusu Nedir? Nerede çekildi, kaç bölüm olacak gibi soruları sizler için araştırdık.

Dexter: New Blood Showtime'ın Emmy ödüllü dizisi Dexter'ın devam dizisi olarak nitelendirilmektedir. Dexter dizisi yayınlandığı dönem içerisinde büyük bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dexter:New Blood'un da Dexter dizisinin 9. sezonu şeklinde ifadeler yer almaktadır. ABD'de 7 Kasım 2021 Pazar günü ekranlara dönen Dexter: New Blood İngiltere'de 8 Kasım'da seyircisi ile buluşmuştur. Saat 22.00'da Sky Atlantic ve Now TV'de yayınlanan dizi ülkemizde de 8 Kasım tarihinde seyirciye sunulmuştur. Ülkemizde de 8 Kasım'da yayınlanmaya başlayan Dexter:New Blood her pazartesi ekranlara yansıtılacaktır. Ülkemizde Dexter:New Blood'u izlemek isteyen kişiler BeIN Connect ekranlarına kitlenmelidir.

Dexter: New Blood Dizi Konusu Nedir?

Dexter hayranları dizinin tekrar Dexter:New Blood adı ile ekranlara geri dönmesiyle büyük bir heyecan yaşamıştır. Dizinin konusu oldukça merak edilmekte ve hayran kitlesi tarafından araştırma konusu olmaktadır. Dexter:New Blood, Dexter adındaki bir bireyin Laura Kasırgası'nın gözünde kaybolmasını konu edinmektedir. Dexter'ın kaybolmasının ardından 10 yıl geçmiştir, ailesinin ve yakınlarının öldüğünü düşündüğü Dexter yeni bir hayat kurmuştur. New York'ta bulunan Iron Lake adında ki küçük bir kasabada takma bir isim kullanan Dexter yeni hayatını benimsemiştir.

Eski hayatını unutup yeni yaşamına ayak uyduran baş karakter Dexter yaşadığı toplulukta beklenmedik olaylar ile karşılaşmaya başlamıştır. Bu olaylar ona hep gerçek Dexter'ı hatırlatmış ve kendi özünü hatırlar duruma gelmiştir. Öldürme dürtüleri içinde yaşadığını bir terapiste anlatan Dexter için hayat daha yeni başlıyordur.Geçmişinden saklanmaya çalışan Dexter bunu başarabilecek mi? Merak edenler hemen diziyi izlemeye başlamalı. Sizlere tavsiyemiz Dexter:New Blood dizisini özümseyebilmek için Dexter'ın önceki sezon ve bölümleri hakkında bilgi sahibi olmaya çalışın.

Dexter: New Blood Nerede Çekildi?

Hit drama suç türünde olan dizi 2006-2013 yıllarında çekilen Dexter dizisinden kurgulanmıştır. Pek çok başarılı ismi bir araya getiren Dexter:New Blood hemen herkesin ilgi odağı olmuştur. Şubat 2021'de çekimleri başlayan dizinin son sahneleri Temmuz 2021'de çekilmiştir. Sahnelerin birçoğunda karla kaplı manzaralar yer almaktadır. Miami çevresinde ve New York'taki küçük bir kasabada çekimleri yapılan dizi kurgusal alanlar içermektedir. Birçok bölüm Franklin Country'de yer alan Shelburne Falls köyünde geçmektedir ve şehrin farklı alanları da çekimlerde kullanılmıştır.

Dexter: New Blood Kaç Bölüm Olacak?

Dexter:New Blood tek sezonu içeren mini diziler içerisinde yer almaktadır. İlk aşamada 10 bölüm yayınlanması planlanan Dexter:New Blood seyirci isteğine göre yeni sezon ihtimaline de açık bir yapımdır. Final yapan Dexter dizisinin oyuncu kadrosu Dexter:New Blood'da da yer almaktadır. Oyuncuların yeni diziye nasıl adapte edileceği ise hayran kitle tarafından merak edilmektedir. Dexter dizisi sekiz sezon gibi uzun bir döneme yayılmıştır bu nedenle yapımcı tarafından Dexter:New Blood'un da sevilen diziler arasında yer alması beklenmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir