Jekyll & Hyde Müzikali Oyuncuları Kimlerdir?

Jekyll & Hyde Müzikali Oyuncuları Kimlerdir?
04.10.2022 18:49
Jekyll & Hyde müzikali oyuncuları kimlerdir, ne zaman çıkacak ve bileti ne kadar? Jekyll & Hyde müzikali hikayesi nedir, kaç hafta sürecek ve nerede sahnelenecek? Müzikalle ilgili tüm merak edilenler bu yazıda.

Son günlerde adından sıkça söz ettiren Jekyll & Hyde müzikalinin oyuncuları;

-Hayko Çepkin

-Elçin Sangu

-Nermin Koçak

-Umut Kurt

-Fatih Al

Cenk Bıyık

-Alper Alpman

-Işık Tolgay

-Miray Akovalıgil

-Tuncay Çağıl

-Buket Bahar

-Elerki Taşkın

-Oğuz Turgutgenç gibi gözde ve işinde başarılı oyuncu kadrosu ile seyircisinin karşısına çıkmayı sabırsızlıkla beklemektedir. İzlemek isteyenlere ise şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Jekyll & Hyde Müzikali Ne Zaman Çıkacak?

Jekyll & Hyde müzikalinin ne zaman çıkacağı merak konusu olmuştur. Seyircileri büyük bir merakla bu müzikali beklemektedir. Müzikalin ilk gösterimi 23 Ekim Pazar günü başlayacaktır. Diğer gösterimlerinin ise tarihleri ve saatleri belirlenmektedir. 

Jekyll & Hyde Müzikali Bileti Ne Kadar?

Jekyll & Hyde müzikalinin bilet fiyatları ise kategoriye göre değişmektedir. 1.kategori 643 TL, 2.kategori 599 TL, 3.kategori 534 TL, 4.kategori 458 TL, 5.kategori 349 TL ve öğrenci biletleri ise 207 TL olarak belirlenmiştir. İnternet üzerinden bilet satın almak mümkündür. Zorlu PSM’de sahnelenecek müzikalin en erken tarihi ise 23 Ekim Pazar günüdür. İzlemek isteyenlere ise şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Jekyll & Hyde Müzikali Biletleri Nereden Alınır?

Jekyll & Hyde müzikalinin biletlerini internet üzerinden tiyarolar.com.tr ve passo.com.tr adreslerine girip almak gerekmektedir. İnternet üzerinden biletler satılmaktadır. Kategorilere göre bilet fiyatları değişmektedir. 

Jekyll & Hyde Müzikali Hikayesi Nedir?

Jekyll & Hyde müzikalinin hikayesi ise Robert Louis Stevenson’ın kitabından uyarlanmıştır. Bir doktorun sıra dışı hikayesini anlatmaktadır. Bir deney onucunda iki farklı kişiliğe sahip olan doktor ikinci kişiliğinden haberinin olmamasını konu almıştır. İyi ve kötü aynı bedende, birbirlerine karşı acımasız bir savaş halindedir. 

Jekyll & Hyde Müzikali Kaç Hafta Sürecek?

Jekyll & Hyde müzikali, ilk gösterimi 23 Ekim Pazar günüdür. Diğer gösterimler ise 6 Kasım, 15 Kasım ve 29 Kasım olarak belirlenmiştir. 5 hafta boyunca müzikal izleyicilerin karşısında sahne alacaktır. Şimdiden konuşulmaya ve merak edilmeye başlayan bir müzikaldir. 

Jekyll & Hyde Müzikali Nerede Sahnelenecek?

İstanbul’da sahnelenecek olan müzikal Zorlu Center’ da seyircilerinin karşında sahne alacaktır. Jekyll & Hyde müzikali Zorlu PSM’de sahnelenecektir. 5 hafta boyunca müzikal izleyicilerin karşısında sahne alacaktır.  

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir