Gerilim Dizisi Sevenlere: You Benzeri 8 Gerilim Dizisi Önerisi

Gerilim Dizisi Sevenlere: You Benzeri 8 Gerilim Dizisi Önerisi
22.07.2022 20:18
Gerilim dizisi izleyicileri oldukça fazladır. Hal böyle olunca gerilim dizisi önerilerine ihtiyaç da artıyor. You benzeri gerilim dizisi önerileri nelerdir? Sorusuna, siz değerli okuyucularımız için yazımızda yer verdik.

You, Greg Berlanti ve Sera Gamble tarafından geliştirilen Amerikan psikolojik gerilim türündeki televizyon dizisidir.You dizisi pek çok izleyici tarafından büyük beğeni görmüştür. You dizisini izleyip, dizinin benzerinde olan yeni dizi arayışındaki kişiler için yeni 8 dizi önerisi…

1.Unbelievable


Unbelievable, Susannah Grant, Ayelet Waldman ve Michael Chabon tarafından yaratılan, başrollerinde Toni Collette, Merritt Wever, ve Kaitlyn Dever'ın olduğu Amerikan mini dizisi. Dizi 13 Eylül 2019 tarihinde Netflix de yayınlanmaya başladı.

2.Behind Her Eyes


Behind Her Eyes, 17 Şubat 2021'de Netflix'te prömiyeri yapılan ve Sarah Pinborough tarafından aynı adlı 2017 romanından uyarlanan Steve Lightfoot tarafından yaratılan İngiliz kara kara doğaüstü psikolojik gerilim web dizisi.

3.Ratched


Ratched, Ken Kesey'in 1962 tarihli romanı One Flew Over the Cuckoo's Nest'ten uyarlanan karakterini konu alan bir Amerikan psikolojik gerilim internet dizisidir. Evan Romansky tarafından yaratılan ve Ryan Murphy tarafından geliştirilen dizide, başrolde Sarah Paulson rol alıyor.

4.Dark Desire


Dark Desire, Netflix için Argos Comunicación tarafından üretilen Meksikalı bir gerilim drama televizyon dizisidir.

5.Cruel Summer


Cruel Summer, Bert V. Royal tarafından yaratılan bir Amerikan gençlik drama gerilim antolojisi dizisidir. İlk sezon, 1990'larda iki genç kızı ve birinin ortadan kaybolmasının ve görünüşe göre diğerinin onun yerini almasının ardından herkesin hayatındaki yansımaları konu alıyor.

6.What/ If


What / If, 24 Mayıs 2019'da Netflix'te prömiyeri yapılan Mike Kelley tarafından yaratılan Amerikan gerilim akışlı mini dizi. Dizide Jane Levy, Blake Jenner, Daniella Pineda, Keith Powers, Samantha Marie Ware, Dave Annable, Saamer Usmani, John Clarence Stewart, Louis Herthum ve Renée Zellweger rol alıyor.

7.The Fall


The Fall, Kuzey İrlanda'da geçen ve Kuzey İrlanda'da çekilen BBC yapımı suç drama dizisidir. Allan Cubitt tarafından oluşturulan, yazılan ve ikinci sezonunda yönetilen dizi Artists Studio tarafından üretildi. İrlanda'da RTÉ One, Birleşik Krallık'ta BBC Two kanallarında yayınlanmaktadır.

8.Şantaj


Masum, Oriol Paulo tarafından yönetilen ve aynı adlı Harlan Coben romanına dayanan bir İspanyol televizyon gizem gerilim mini dizisidir. Gösteride Mario Casas, Alexandra Jiménez, Aura Garrido ve José Coronado rol alıyor. 30 Nisan 2021'de Netflix'te yayınlandı.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir