Dizilerin Ünlü Çiftleri Neden Boşanmıştı?

Dizilerin Ünlü Çiftleri Neden Boşanmıştı?
17.11.2022 23:20
Dizilerin ünlü çiftleri neden boşanmıştı? Emir ve Feriha neden boşandı? Sefirin kızı Kavruk ve Zehra, Arka sokaklar Ali ve Pınar neden boşandı? Bez bebek Ali ve Pınar, Volkan ve Merve neden boşandı? Yasak elma Ender ve Kaya neden boşandı? Doğduğun ev kaderindir Mehdi ve Zeynep neden boşandı? İşte tüm detaylar...

Dizilerdeki gibi kimsenin evliliği Fatma Girik- Memduh Ün, Mehmet Aslantuğ- Arzum Onan gibi uzun yıllar devam etmemektedir. Sette başlayan, dillere destan olan aşklar nikah masasından sonra genelde adliyede son bulmaktadır. Çoğu dizilerin ünlü isimleri evliliklerinde mutluluğu sürdüremediklerinde ise ayrıldı. Onlar set aşklarında mutsuz olan çiftler arasında yer almaktadır.

Emir Ve Feriha Neden Boşandı?

Emir ile Feriha'nın mutluluklarına gölge düşüren ekonomik sıkıntılar ve Emir'in aile baskısı çiftin ayrılmasına neden olmuştur. Boşanma sebeplerinin arasında ekonomik sıkıntılar başta gelmektedir. Ayrıca kişilerin anlaşmazlıkları ve aile baskısı da yer almaktadır.

Sefirin Kızı Kavruk Ve Zehra Neden Boşandı?

Zehra ve Kavruk kırk sekizinci bölüme vuslatına kavuşmuş yeni evli bir çift olarak başladıkları bilinmektedir. Bütün mevsimler onlardan yana olarak görülmekteydi. Midelerinde uçuşan kelebeklerle yüzlerine yerleşen ve engel olamadıkları o gülümseme adeta baharı çağırır şeklindeydi. Kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Zehra birden ortadan kaybolmaktadır. Neden boşandıkları hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

Arka Sokaklar Ali Ve Pınar Neden Boşandı?

Buse'nin Ali'yi öperken görüntülenmesi Pınar için boşanmayı gerektirmiştir. Pınar'ın kararı karşısında Ali çılgına dönse de bir suçunun olmadığını söyleyemez durumdadır.

Ara sokaklar ekibin ise yine zor bir görevi bulunmaktadır. Adaleti sağlamak için çatışmaya girecekleri meşakkatli görev onları beklemektedir.

Bez Bebek Volkan Ve Merve Neden Boşandı?

Yayınlandığı dönemde ilgiyle izlenen ve tam üç sezon boyunca ekran macerası devam eden Bez Bebek'in oyuncularının kim olduğu, dizinin final bölümünün ardından 7 sene geçmesine rağmen merakla araştırılan konular arasında yer almaktadır. Fantastik komedi türündeki çocuk dizisinin oyuncu kadrosunda pek çok ünlü isim bu kadroda yer aldığı bilinmektedir. Bez bebek Volkan ve Merve’nin neden boşandığına dair bir bilgi henüz net olarak bilinmemektedir. Bu çift dizinin sevilen kişileri arasında yer almaktadır.

Yasak Elma Ender Ve Kaya Neden Boşandı?

Şahika isimli karakter Ender ve Kaya'nın boşanmasına sebebiyet vermiştir. Yasak Elma son bölümde Ender'in Kaya'ya söylediği yalanın ortaya çıkması Şahika'ya yaramıştır. Kaya, Ender'den bu sebeple boşanmıştır.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ve Zeynep Neden Boşandı?

Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol'un yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi'nin kıskançlık krizine girmesinin ardından Zeynep'i eve kitlemektedir. Zeynep, Mehdi'nin bu hareketinden dolayı kapıyı kırarak evden çıkar. Mehdi'nin bu hamlesi Zeynep'in boşanma kararı almasına yol açtığı bilinmektedir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir