Duy Beni Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Duy Beni Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?
17.06.2022 13:43
Star TV’nin yeni projesi Duy Beni yakında izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncu Ege Kökenli’nin de kadrosunda bulunduğu Duy Beni dizisi için geri sayım başladı. Duy Beni dizisi oyuncuları kimler olduğu ve bilinmeyenleri diziyi izlemek isteyenler tarafından merak konusu oldu.

Star TV’nin yeni projesi Duy Beni izleyenleri ile buluşmak için gün sayıyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Duy Beni dizisi oyuncuları kimler olduğu, diziyi ilgi çekici bulan izleyenler tarafından araştırma konusu oldu. Duy Beni dizisi oyuncuları arasında; Ege Kökenli, Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban gibi isimler bulunuyor.

Duy Beni Dizisi Konusu Nedir?

Duy Beni dizisinin konusunun okullarda yaşanan zorbalıklar üzerine odaklanması bekleniyor. Duy Beni dizisinde bir süre sivil toplum kuruluşlarında görev yapan Bahar öğretmenin ilk resmi görev deneyimini yaşamak üzere Doğru Koleji’nde işe başlaması ile yaşanan olaylara ortak oluyoruz. Okula gelir gelmez yaşanmakta olan zorbalıklara şahit olan Bahar öğretmen başlarda tecrübesizliğinden dolayı hatalar yapsa da ilerleyen süreçte okula Selim öğretmenin gelmesi ile hayatı değişir.

Duy Beni Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Ege Kökenli ve Berk Hakman’ı bir araya getirecek Duy Beni dizisi ikilinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti. Duy Beni dizisi oyuncu kadrosu ve konusu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sosyal medyada merakla beklenen dizi projeleri arasında yer bulan Duy Beni dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Duy Beni dizisinin ne zaman başlayacağı henüz netlik kazanmış değil. Ancak Duy Beni dizisinin yakında Star TV ekranlarında izleyenleri ile buluşması bekleniyor.

Duy Beni Dizisi Hangi Kanalda?

Duy Beni dizi ekibi geçtiğimiz günlerde sete çıktı. Sıra dışı hikâyesi ve dikkat çeken oyuncu kadrosu ile Duy Beni dizisinin yaz sezonunda ekranlarda olması bekleniyor. Duy Beni dizisi hangi kanalda olacağı takipçiler tarafından şimdiden araştırılan konular arasında yer buldu. Duy Beni dizisinin Star TV ekranlarında yayında olması bekleniyor.

Duy Beni Dizisi Uyarlama Mı?

Yaz sezonu dizilerinin arasında geç de olsa bir yenisi daha eklendi. Tüm yaz sezonu dizilerinde dikkat çeken uyarlama senaryo iddiaları Duy Beni dizisi için de yankılanmaya başladı. Duy Beni dizisinin uyarlama olduğuna dair herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Duy Beni dizisinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme alacak dizinin şimdilik orijinal senaryo ile ekranlara gelmesi bekleniyor.

Duy Beni Dizisi Gerçek Hikâye Mi?

Hemen her okulda yaşanabilen ve görmeye alışkın olduğumuz bir durum haline gelen zorbalık konusu sık karşımıza çıkıyor. Gerçek hayatta sık karşılaştığımız okullarda zorbalık konusunu aile ve dram temaları ile bir arada işleyecek Duy Beni dizisinin gerçek hikâye olup olmadığı dikkat çekiyor. Duy Beni dizisinin gerçek hikâye olduğuna dair net bir bilgiye sahip değiliz.

Duy Beni Dizisi Nerede Çekiliyor?

Duy Beni dizisinin nerede çekildiği diziyi güçlü senaryosu sayesinde izlemeyi düşünenler tarafından araştırma konusu oldu. Duy Beni dizisinin İstanbul’da çekilmeye başladığı kaydedildi. Çekimlerine İstanbul’da başlanan Duy Beni dizisinin hikâye olarak da İstanbul’da işlenmesi bekleniyor. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir