İlker Kaleli'nin Oynayacağı Yeni İspanyol Dizisi "Türk Tutkusu" İle İlgili Merak Edilenler?

İlker Kaleli'nin Oynayacağı Yeni İspanyol Dizisi
19.10.2022 22:43
İlker Kaleli’nin oynayacağı yeni İspanyol dizisi “Türk Tutkusu” ile ilgili merak edilenler? Türk Tutkusu dizisi ne zaman başlayacak, konusu nedir ve oyuncuları kimlerdir? Türk Tutkusu dizisi hangi kitaptan uyarlama, nerede çekiliyor, Türkiye’de yayınlanacak mı ve nereden izlenir? O çok merak edilen dizi hakkında tüm detayları sizlere paylaşıyoruz.

Başarılı oyuncu İlker Kaleli Türk Tutkusu İspanyol yapımı bir dizide başrol olacaktır. Partneri ise Maggie Civantos olacaktır. Dizinin adı Türk Tutkusu olduğu için başrolün Türk olmasına özen gösterilmiştir. Ve dizi Kasım ayında çekimlere başlayacağı konusunda bilgiler bulunmaktadır.  Dizi ise hem İstanbul hem de İspanya’da çekilecektir.

Türk Tutkusu Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Kasım ayında çekimlere başlayacağı konusunda bilgiler bulunmaktadır.  Dizi ise hem İstanbul hem de İspanya’da çekilecektir. Başarılı oyuncu İlker Kaleli Türk Tutkusu İspanyol yapımı bir dizide başrol olacaktır. Partneri ise Maggie Civantos olacaktır. Dizinin adı Türk Tutkusu olduğu için başrolün Türk olmasına özen gösterilmiştir. Yani tam anlamıyla ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi yoktur.

Türk Tutkusu Dizisi Konusu Nedir?

Türk Tutkusu dizisinin konusu, güzel sanatlar alanında profesör olan Olivia’nın eşiyle yaptığı Türkiye gezisinde tanıştığı rehber görünümlü tacir yani antikacı olan Yaman’la olan ilişkisi olacak olay örgüsünde geçecektir. Dizi Kasım ayında çekimlere başlayacağı konusunda bilgiler bulunmaktadır.  Dizi ise hem İstanbul hem de İspanya’da çekilecektir. Dizinin adı Türk Tutkusu olduğu için başrolün Türk olmasına özen gösterilmiştir.

Türk Tutkusu Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Türk Tutkusu dizisinin şimdilik sadece başroller belirlidir. İlker Kaleli Türk Tutkusu İspanyol yapımı bir dizide başrol olacaktır. Partneri ise Maggie Civantos olacaktır. Tam anlamıyla dizinin oyuncu kadrosu açıklanmamıştır.

Türk Tutkusu Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?

Türk Tutkusu dizisinin kitaptan uyarlama olduğuna dair bir bilgi yoktur. Dizi Kasım ayında çekimlere başlayacağı konusunda bilgiler bulunmaktadır.  Dizi ise hem İstanbul hem de İspanya’da çekilecektir. Başarılı oyuncu İlker Kaleli Türk Tutkusu İspanyol yapımı bir dizide başrol olacaktır. Partneri ise Maggie Civantos olacaktır. Dizinin adı Türk Tutkusu olduğu için başrolün Türk olmasına özen gösterilmiştir.

Türk Tutkusu Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin başrolünde olacağı dizi hem İstanbul ve hem de İspanya’da çekilecektir. Dizinin çekimlerine ise Kasım ayında başlanacağına sair bilgiler bulunmaktadır. Dizi izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Dizi ise Avrupa ve Amerika ülkelerinde yayınlanması beklenmektedir.

Türk Tutkusu Dizisi Türkiye'de Yayınlanacak Mı?                     

Türk Tutkusu dizisi ise Avrupa ve Amerika ülkelerinde yayınlanması beklenmektedir. Yani Türkiye’de de yayınlanacaktır. Başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin başrolünde olacağı dizi hem İstanbul ve hem de İspanya’da çekilecektir. Güzel sanatlar alanında profesör olan Olivia’nın eşiyle yaptığı Türkiye gezisinde tanıştığı rehber görünümlü tacir yani antikacı olan Yaman’la olan ilişkisi olacak olay örgüsünde geçecektir. Dizinin çekimlerine ise Kasım ayında başlanacağına sair bilgiler bulunmaktadır. Dizi izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. 

Türk Tutkusu Dizisi Nereden İzlenir?

Türk Tutkusu dizisinin çekimlerine Kasım ayında başlanacağına sair bilgiler bulunmaktadır. Dizi izleyiciler tarafından merakla beklenmektedir. Türk Tutkusu dizisi ise Avrupa ve Amerika ülkelerinde yayınlanması beklenmektedir. Yani Türkiye’de de yayınlanacaktır. Başarılı oyuncu İlker Kaleli’nin başrolünde olacağı dizi hem İstanbul ve hem de İspanya’da çekilecektir. Nerede izleneceğine dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir