Squid Game 2. Sezon Hakkında Merak Edilen Her Şey: Ne Zaman Çıkacak, Oyuncular Kim?

Squid Game 2. Sezon Hakkında Merak Edilen Her Şey: Ne Zaman Çıkacak, Oyuncular Kim?
19.07.2022 14:00
Squid Game oldukça beğeni toplayan ve popüler olan bir dizi. Dizinin ilk sezonunun oldukça fazla beğeni toplamış olması üzerine, ikinci sezon için meraklı bekleyiş başladı. Dizliyle ilgili, ikinci sezon ne zaman çıkacak, oyuncular kimler gibi farklı soruların yanıtlarına yazımızda yer verdik.

Squid Game dizisi gerilim- drama türünde bir dizidir ve bir hayatta kalma mücadelesini ekrana taşır. Squid Game dizisinde, maddi sıkıntı içinde olan yüzlerce kişi bir oyuna katılmaları için davet alır. Kazananın 40 milyon dolar ödüle kavuşacağı oyun, oyuncular için ölüm tehlikesini de beraberinde getirmektedir. Dizinin ilk sezonu pek çok kişi tarafından beğeni toplamıştı. Şimdi ise, Squid Game dizisinin ikinci sezonu hakkında merak edilenlere geçiş yapalım…


Squid Game 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Squid Game'in senaristi, yönetmeni ve yapımcısı Hwang Dong-hyuk dizinin ikinci sezonunun geniş kitleler tarafından bekleniyor olması üzerine önemli açıklamalara yer verdi. Hyuk, "Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza sesleniyorum: Dizimizi izlediğiniz ve sevdiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Yakında, Gi-hun geri dönüyor. Gemi Aslanı da öyle. 2. sezona hazır olun. Ddakji oynatan takım elbiseli adamı tekrar görürseniz şaşırmayın. Ayrıca Young-hee'nin erkek arkadaşı Cheol-su ile tanışacaksınız. Yepyeni bir sezonda buluşmak üzere!” açıklamasında bulundu. Anlaşıldığı üzre 2. Sezonun gelecek olması kesinleşse de tam tarihi henüz belli değil.


Squid Game Dizisi Oyuncuları Kimler?

Squid Game dizisinin ilk sezonunda başrolde olan oyuncular; Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung’dır. İkinci sezonda da oynaması beklenen başrol oyuncularına yeni isimlerin ekleneceği de ayrıca gündemde olan bir başka konu.

İlgili Haberler

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir