Sevda Mecburi İstikamet Filmi Nerede Çekildi?

Sevda Mecburi İstikamet Filmi Nerede Çekildi?
15.12.2022 22:04
Sevda Mecburi İstikamet filmi hakkında tüm merak edilenleri araştırdık. Sevda Mecburi İstikamet filmi nerede çekildi, oyuncuları kimlerdir, filmin konusu nedir? Sevda Mecburi İstikamet filmi yönetmeni kimdir, senaristi kimdir?

Filmleri ile bir dönemi kasıp kavuran Çağan Irmak yapımlı bir film olmaktadır. Dört yıldan beri piyasadan elini ayağını çeken Çağan ırmak bu filmi daha vizyona girmeden çok konuşulmaya başlandı. Filmin zamanı da oyuncuları da çok dikkat çeken film 1970li yıllardan başlayarak 2000li yıllara gelen zaman dilimini kapsayan zamanları iler. Bu yüzden çok merak edilir. Filmin genel itibariyle hemen hemen tüm sahneleri İstanbul’da çekildiği bilinir.

Sevda Mecburi İstikamet Oyuncuları Kimlerdir?

Filmin konusu gibi oyuncuları da dikkat çeker. Oyuncuların tanıdığımız ve rollerinin de bu filmde çok farklı olduğu biliniyor. Başrollerinde daha önce birçok dizi ve filmde yerini almış olan Kubilay Aka, Selçuk Yöntem, Şebnem Sönmez, Nergis Öztürk, Hilmi Cem İntepe, Selin Şekerci gibi güçlü bir kadroya sahiptir. Hem ana teması hem de oyuncularının gayet deneyimli olması filme olan ilgiyi daha da artırmıştır. İşin içinde Çağan Irmak da olduğu için filmin kötü olması imkansız hale gelmektedir. Çünkü Çağan Irmak’ın yönettiği ve yazdığı fil, diziler çok başarılı olmuş ve Türk Sinema ve dizi tarihinin unutulmayanları arasına girmiştir. Bu filminde aynı şekilde yankı uyandıracağı konuşuluyor.

Sevda Mecburi İstikamet Filmin Konusu Nedir?

Filmin müziklerini Teoman ile birlikte yapılmıştır. Müziklerinden yola çıkarak dram ve aşkı barındıran bir film olmaktadır. Filmin konusu ünlü bir aktör vardır. Bu aktör yarım kalmış hayat hikayesini kızıyla beraber tamamlamak ister. İşte onların hayatlarına giren insanların verdikleri güzellikler ve yaralar ile anlatılan güzel bir hikayeyi barındırır. Hem yönetmen hem de oyuncular bu film üzerinde uzun bir süredir çalıştılar. Bu çalışmanın emeği karşılığında çok bekleyeni var. Beyaz perdeye 2022 Ekim ayında girdi. Girdiği andan itibaren seyircisinin bol olduğu ve çok güzel bir kurgulanmış güzel konulu ve unutulmayanlar arasına gireceği söyleniyor.

Sevda Mecburi istikamet Filminin Yönetmeni Kimdir?

Yönetmeni çok değerli ve güzel işlere imza atmış Çağan Irmak’tır. Uzun süre film ve dizi sektöründen elini ayağını çekmiştir. Bu film üzerine çalışmalar yaparak kaliteli bir iş çıkarmak istediğini dile getirmiştir bu film ile güzel bir giriş yaparak bilerek eski filmlerin tadını tattırmak istemiş. Bunu en başarılı şekilde de yerine getirmiştir. Film izleyicilerden tam not almıştır. Gerek konusu gerek de oyuncuları tam anlamıyla dört dörtlük bir iş ortaya çıkarmışlar.

Sevda Mecburi İstikamet Filminin Senaristi Kimdir?

Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini Çağan Irmak yapmaktadır. Çok uzun süre bu film üzerinde çalışan Çağan Irmak güzel bir yaptığını filmin galasında dile getirmiştir. Hem oyuncu seçimi hem de filmin konusu çok düşünülmüş ve güzel değerlendirme sonucu meydana gelmiştir. Beyaz perdede unutulmayacak ve izleyicisi bol olan filmlerden biri olmaya aday olmaktadır.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir