Cahil Periler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Cahil Periler Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
21.10.2022 16:33
İtalyan yapımı Cahil Periler dizisi Türk detayları ile oldukça merak uyandırmakta olan bir dizidir. Cahil Periler dizisi ne zaman başlayacak, konusu nedir, uyarlama mı? Cahil Periler dizisi oyuncuları kimlerdir, hangi filmden uyarlama ve nereden izlenir? Cahil Periler dizisi nerede çekiliyor, senaristi ve yönetmeni kimdir? Bilinmeyen tüm soruların yanıtlarını sizler için araştırıp derledik.

Dizide Antonia adlı bir kadın anlatılmaktadır. Bu kasın, eşini bir kazada kaybetmiştir ve eşinin ölümünün ardından bir erkek ile ilişkisi olduğunu öğrenir ve bunun üzerine olaylar gelişir. Ferzan Özpetek’in senaristlerinden bir tanesi olduğu bu dizi Disney+ Türkiye sahibi olanların izleyebileceği bir dizidir. 19 Ekim 2022 tarihinde Türkiye kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Cahil Periler Dizisi Konusu Nedir?

Cahil Periler dizisi Le Fate Ignoranti filminden uyarlanmış bir dizidir ve Türk ile İtalyan ortaklığı ile hazırlanmıştır. Dizide Antonia adlı bir kadın anlatılmaktadır. Bu kasın, eşini bir kazada kaybetmiştir ve eşinin ölümünün ardından bir erkek ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Bununla birlikte Antonia’nın yaşadıkları ele alınır.

Cahil Periler Dizisi Uyarlama Mı?

Cahil Periler dizisi bir uyarlama dizidir. 2001 senesinde çıkmış olup gişe rekorları kıran Le Fate Ignoranti adlı İtalyan filminden uyarlanmıştır. Dizi, Türk izleyiciler için 19 Ekim’de platformda aktif olacaktır.

Cahil Periler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Cahil Periler dizisi Le Fate Ignoranti filminden uyarlanmış bir dizidir ve Türk ile İtalyan ortaklığı ile hazırlanmıştır. Oyuncular da Türk ve İtalyandır. Oyunculardan bazıları; Burak Deniz, Serra Yılmaz, Luca Argentero, Cristiana Capotondi’dir.

Cahil Periler Dizisi Hangi Filmden Uyarlama?

Cahil Periler dizisi Ferzan Özpetek imzalı bir film uyarlamasıdır. Uyarlanmış olduğu film de yine Ferzan Özpetek’in dahil olduğu bir iştir. Le Fate Ignoranti filminden uyarlanmış bir dizidir ve Türk ile İtalyan ortaklığı ile hazırlanmıştır. Oyuncular da Türk ve İtalyandır.

Cahil Periler Dizisi Nereden İzlenir?

Cahil Periler dizisi Ferzan Özpetek imzalı bir film uyarlamasıdır. Le Fate Ignoranti filminden uyarlanmış bir dizidir ve Türk ile İtalyan ortaklığı ile hazırlanmıştır. Dizide Antonia adlı bir kadın anlatılmaktadır. Bu kasın, eşini bir kazada kaybetmiştir ve eşinin ölümünün ardından bir erkek ile ilişkisi olduğunu öğrenir. Bu dizi bir Disney+ dizisidir. Disney+ Türkiye bünyesinden rahatlıkla izlenebilmektedir.

Cahil Periler Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Cahil Periler dizisi İtalya ve Türkiye ortaklığı ile ele alınmış bir dizidir. Dizi, 8 bölümden oluşmaktadır ve Türk oyuncular da kadrodadır. Dizi, Ferzan Özpetek, Gianni Romoli, Carlotta Corradi ve Massimo Bacchini tarafından yazılmıştır. Ferzan Özpetek ve Gianluca Bacchini dizinin yönetmenliğini yapmışlardır.

Cahil Periler Dizisi Senaristi Kimdir?

Cahil Periler dizisi İtalya ve Türkiye ortaklığında çekilmiş bir dizidir demek pek yanlış olmayacaktır. Dizi, Ferzan Özpetek, Gianni Romoli, Carlotta Corradi ve Massimo Bacchini tarafından yazılmıştır. Ferzan Özpetek ve Gianluca Bacchini dizinin yönetmenliğini yapmışlardır.

Cahil Periler Dizisi Nerede Çekiliyor?

2001 senesinde gişe rekoru kırmış olan Cahil Periler filminden uyarlanmış olan Cahil Periler dizisi, 2021 senesinde İtalya’daki çekimlerini tamamlamıştır. En sahne ise Roma’da çekilmiştir. Bunun yanı sıra dizinin İstanbul çekimleri de mevcuttur.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir