Başım Belada Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Başım Belada Dizisi Ne Zaman Başlayacak?
27.02.2023 23:10
Başım Belada dizisi ne zaman başlayacak, konusu nedir, yönetmeni kimdir? Başım Belada dizisi senaristi kimdir, uyarlama mı, oyuncuları kimlerdir? ATV’nin heyecanla beklenen yeni dizi projesi Başım Belada dizisi hakkında merak edilenlere yazımızda yer verdik. İşte merak edilenler.

Yayın tarihi boyunca pek çok fenomen diziye ev sahipliği yapmış olan ATV ekranlarında yepyeni bir dizi yayın tarihi için gün sayıyor. Başım Belada dizisinin ne zaman yayınlanacağı merak konusu haline geldi. Dizinin çok yakında ATV ekranlarında yayınlanması bekleniyor. Tarih konusunda henüz netlik kazanmadı.

Başım Belada Dizisi Konusu Nedir?

Büyük bir izlenme oranına sahip olması beklenen ve ilk tanıtım videosu yayınlanan yeni dizi projesi Başım Belada dizisinin konusu merak edilmektedir. Dizinin konusu oldukça ilginç ve sıra dışı hikayesiyle izleyicisini şaşırtmayı planlıyor.

Dizinin hikayesi emniyetteki görevinden “öfke kontrolünü sağlayamaması sebebiyle mesleğini icra etmekte zorlanan bir emniyet mensubunun görevinden uzaklaştırılması ile başlayacak.

Bir yandan da mahalleye yeni taşınan ve intikam arzusuyla dolup taşan bir aile, mahallenin yeni sakinleri olarak hikayeye dahil olacaklar. Sırlarla dolu geçmişleri yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak mı? Hikaye nasıl devam edecek? Soruların cevaplarını yakında ATV ekranlarında izleyeceğiz.

Başım Belada Dizisi Yönetmeni Kimdir?

İlk yayınlanan tanıtım videosuyla büyük beğeni toplayan ATV ekranlarının yeni dizi projesi Başım Belada yakında başlayacak. Sıra dışı konusu ve güçlü kadrosuyla dikkat çeken projenin en merak edilen detaylarından biri de dizinin yönetmen koltuğunda kimin oturduğu. Başım Belada dizisinin yönetmenliğini Gurbet Kuşları, Kavak Yelleri, Sırat, Aramızda Kalsın gibi projelerin yönetmeni Hatice Memiş ve Gönül İşleri, Benim Dünyam, Paramparça gibi projelerin yönetmenliğini yapan Ulaş Cihan Şimşek yapacak.

Başım Belada Dizisi Senaristi Kimdir?

Başım Belada dizisinin senaryosunun kime emanet edildiği de merak edilen bir diğer konu başlıklarından biridir. Dizinin senaristliğini ünlü gazeteci, yazar ve senarist olan Salih Tuna üstlenmektedir. Salih Tuna daha önce Şark Kahvesi, Kimsesizler, Bize Nasıl Kıydınız gibi projelerinde senaryosunu yazmıştır.

Başım Belada Uyarlama Mı?

Baba yapım imzalı ATV ekranlarının yepyeni dizi projesi Başım Belada ilk bölümüyle yakında ATV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizi farklı hikayesi ve ilginç konusuyla şimdiden farklı bir şeyler izlemek isteyenlerin heyecanla beklediği yapımlar arasına girmeyi başardı. Seyirciler dizinin özgün mü yoksa uyarlama senaryo mu olup olmadığını merak etmektedir. Edindiğimiz bilgilere göre Başım Belada dizisi uyarlama değil özgün senaryo olarak ekranlara gelecek.

Başım Belada Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

İlginç hikayesi ve yetenekli oyunculardan oluşan kadrosuyla şimdiden kendisine izleyici kitlesi oluşturmaya başlayan Başım Belada dizisinin oyuncu kadrosuna daha yakından bakalım. Dizinin başrollerini Keremcem ve Merih Öztürk paylaşmaktadır. İkiliye ayrıca Kaan Taşener, Umut Oğuz, Sinan Çalışkanoğlu, Yağmur Öztürk, Ali Çatalbaş, Zeynep Kumral gibi başarılı oyuncular da eşlik edecek. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir