Yaprak Dökümü Çekilen Ev Nerededir?

Yaprak Dökümü Çekilen Ev Nerededir?
11.01.2023 21:17
Yaprak Dökümü dizisi çok popüler olan bir dizidir. Yaprak Dökümü çekilen ev nerededir? Yaprak Dökümü Şevket neden değişti? Yaprak Dökümü Evinde çekilen dizi ve filmler nelerdir? Fahriye Evcen, Deniz Çakır, Gökçe Bahadır Yaprak Dökümü dizisinde kaç yaşındaydı? Yaprak Dökümü hangi yılda bitti? İşte Yaprak Dökümü dizisi hakkında merak edilenler…

5 sezon boyunca devam eden diziye ev sahipliği yapan köşk, Beylerbeyi’nde bulunmaktadır. Beylerbeyi Üsküdar’a 3.5 km mesafe uzaklıktadır. Kuzguncuk semtinin bir durak ilerisinde bulunan bu ev 120 yıllık bir geçmişe sahiptir. Bu ev sadece Yaprak Dökümü dizisine değil aynı zamanda Yeşilçam’da birçok filme ev sahipliği yapmıştır.

Yaprak Dökümü Şevket Neden Değişti?

Yaprak Dökümü dizisinde Şevket rolünü canlandıran Caner Kurtalan, dizinin 97. Bölümünde sorumsuz ve disiplinsiz davranışları nedeniyle, aynı zamanda çekim saatlerini aksatması gerekçesiyle kadrodan ayrılmıştı. Ayrıca yasaklı madde kullanımı nedeniyle kendi isteği ile ayrılmak istediğini söylemişti. Yaprak Dökümü dizisinden ayrıldıktan sonra da tedavi gördüğü iddia edilmişti.

Yaprak Dökümü Evinde Çekilen Dizi Ve Filmler Nelerdir?

120 yıllık geçmişe sahip olan bu köşk aynı zamanda Lazın Köşkü olarak biliniyor. İzzet Tuzcuoğlu’na ait olan bu ev sadece Yaprak Dökümü dizisine değil birçok dizi ve filme de ev sahipliği yapmıştır. İzzet Tuzcuoğlu evini 1982’den beri dizilere ve filmlere kiralamakta. ‘’Gırgıriye, Darbukatör Baryam, Güler misin Ağlar mısın?’’ filmleri bu evde çekilmiştir. Aynı zamanda ‘’Çemberimde Gül Oya, Hatırla Sevgili, Berivan’’ bu diziler de bu evde çekilmiştir.

Fahriye Evcen Yaprak Dökümü Dizisinde Kaç Yaşındaydı?

Birçok televizyon dizisinde ve sinema filmde rol alan Fahriye Evcen, ilk oyunculuk kariyerine 19 yaşında başlamıştır. 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisinde rol aldığında 19 yaşında olan Fahriye Evcen, adını geniş kitlelere duyurmuştu.

Deniz Çakır Yaprak Dökümü Dizisinde Kaç Yaşındaydı?

Yaprak Dökümü dizisinde Ferhunde karakteriyle rol alan Deniz Çakır, 31 Aralık 1981 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonlu olan Deniz Çakır Yaprak Dökümü dizisinde rol almaya başladığında 25 yaşındaydı. İlk rol aldığı televizyon dizisi Kadın İsterse adlı dizidir. Bu dizide Alev adlı karakterde rol oynamıştır.

Gökçe Bahadır Yaprak Dökümü Dizisinde Kaç Yaşındaydı?

Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteriyle rol alan Gökçe Bahadır, 9 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gökçe Bahadır Yaprak Dökümü dizisinde rol almaya başladığında 25 yaşındaydı. 2001 yılında ‘’Tatlı Hayat’’ dizisinde rol alan Gökçe Bahadır aynı zamanda 2002 yılında da ‘’Beşik Kertmesi’’ dizisinde rol almıştır.

Yaprak Dökümü Hangi Yıl Bitti?

Yaprak Dökümü dizisi, Türkiye'de 2006 yılında yayınlanmaya başladı. Dizi 5 sezon sürdü ve 179. bölümünde final yaptı. Final bölümü 29 Aralık 2010 yılında yayınlanmıştı. Yaprak dökümü dizisi özellikle yayınlandığı yıllarda çok popüler oldu ve oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaştı.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir