Masterchef Somer Şef Nereden Giyiniyor?

Masterchef Somer Şef Nereden Giyiniyor?
21.10.2022 23:21
Masterchef Somer Şef nereden giyiniyor? Somer Şef’in Avusturalya’daki restoranı adı nedir, sevgilisi kimdir, kaç çocuğu vardır? Somer Şef’in dini inancı nedir, ermeni mi, İstanbul’da restoranı var mı? Büyük bir ilgi ile izlenen televizyon programını olan Masterchef’in Somer Şefi ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Büyük bir ilgi ile izlenen Masterchef’in sevilen şeflerinden olan Somer Sivrioğlu’nun ilgi çeken giyimi hakkında bilgiler vereceğiz. Kendine has tarzı ile dikkatleri üzerine çeken Somer şefin nereden giydiği merak konusu olmaya başlamıştır. Bizde Somer Şefi’in nereden giydiğine dair araştırmalar yaptık. Ve Somer Şef genellikle spor kıyafetlerini Famedrobe’den giyinmektedir. Somer şefin stilisti ise Nil Kulaçoğlu’dur.

Somer Şef'in Avustralya'daki Restoranı Adı Nedir?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Ünlü şef yüksek lisans için gittiği Sidney’de yaşamaya karar verdikten sonra 2007 yılında Avustralya’da Efendy adında bir restoran açmıştır. Ve halen bu restoran müşterilerine hizmet vermektedir. Somer şef ise, büyük bir ilgi ile izlenen programdan arta kalan zamanlarında restoranına gitmektedir. 

Somer Şef'in Sevgilisi Kimdir?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Masterchef programı ile daha da ünlenen şefin sevgili ise Pınar Kızılkaya’dır. Pınar Kızılkaya ise Acun Medya çatısı altında Editör olarak çalışan biridir. Somer şefin sevgilisi ise 30 yaşındadır. Somer şefin sevgilisi Pınar Kızılkaya, kariyerine 2008 yılında başlamıştır. Ardından 2011 yılında Acun Medya da editör olarak çalışmaya başlamıştır.

Somer Şef'in Kaç Çocuğu Var?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Masterchef programı ile daha da ünlenen şefin 2 çocuğu bulunmaktadır. 2001 yılında evlendiği eşinden 2021 yılı itibarıyla boşanmıştır. Ünlü şef yüksek lisans için gittiği Sidney’de yaşamaya karar verdikten sonra 2007 yılında Avustralya’da Efendy adında bir restoran açmıştır. Ve halen bu restoran müşterilerine hizmet vermektedir.

Somer Şef'in Dini İnancı Nedir?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Masterchef programı ile daha da ünlenen şefin dine inancına dair bir bilgi bulunmamaktadır. 

Somer Şef Ermeni Mi?

Somer Sivrioğlu, 25 Mayıs 1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2022 yılı itibarıyla 51 yaşındadır. Bilkent Üniversitesinde Turizm ve Otelcilik Bölümü mezunudur. Masterchef programı ile daha da ünlenen şefin dine inancına dair bir bilgi bulunmamaktadır. Türk kökenli bir aileye sahiptir. Ermeni olup olmadığına dair herhangi net bir bilgi bulunmamaktadır.

Somer Şef'in İstanbul'da Restoranı Var Mı?

Somer şef Türk yemek kültürünü yurt dışına taşıyan ve Avustralya’da restorandı bulunan şef şimdilerde ise İstanbul Beşiktaş’a Efendy restoranının İstanbul şubesini açmıştır. Restoran müşterine hizmet vermektedir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir