Maske Kimsin Sen Ne Zaman Başlıyor?

Maske Kimsin Sen Ne Zaman Başlıyor?
25.12.2021 12:30
''The Masked Singer'' adıyla tüm dünyayı kasıp kavuran fenomen program ve televizyon ekranlarının çılgın dans yarışması Türkiye'de de yayına girmeye hazırlanıyor. Ünlü isimlerin kostüm ve maskeler ile kendilerini gizleyerek jüri üyelerinin karşısına çıkması şeklinde yürütülen yarışma formatı yayınlanan fragmanı ile merak çekmiştir. Dans ve yarışma severlerin heyecanla beklediği ''Maske Kimsin Sen?'' pek çok detay gün yüzüne çıkmıştır. Maske Kimsin Sen hangi kanalda olacak, saat kaçta başlıyor ve jurileri kimler olacak? Bu soruları sizler için cevapladık.

Tüm dünyada çılgın dans yarışması olarak bilinen ve ''The Masked Singer'' adıyla yayınlanan fenomen program ülkemizde de ''Maske Kimsin Sen?'' ismi ile izleyiciyle buluşacaktır. Fragmanı yeni yayınlanan program pek çok kişinin ilgisi çekmeyi başarmıştır. Jüri üyesi, benzersiz çekimleri izlenme rekorları kıracağı şimdiden belli gibi duruyor. Müzik, eğlence ve şovun bir arada yer aldığı ''Maske Kimsin Sen?'' adlı yarışmanın henüz yayına gireceği tarih net değildir. Çok yakın bir zaman içinde ekranlara gelmesi beklenen yarışma 2022 Ocak ayı içinde izleyici ile buluşması beklenmektedir. Yarışma formatına göre kendi alanlarında ünlü olan isimler farklı kostüm ve maskelerle kimliklerini saklayarak şarkı söyleyecek, jüri üyeleri ise yarışmanın kim olduğunu tahmin edecektir. Gösterdiği performans ile stüdyoda bulunan seyircilerden en az oyu alan yarışmacı maskesini çıkarıp yarışmaya veda edecektir ve yarışmada kalmayı başaran isimler final etabına hazırlanma çabalarına girecek, yarışmadan birinci olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Jüri üyelerinin tam bir dedektif olarak görev yapacağı yarışma pek çok başarılı ismi bir araya getirecektir.

Maske Kimsin Sen Hangi Kanalda Olacak?

Pek çok başarılı yapıma imza atan FOX TV yeni bir programı daha bünyesi altına almayı başarmıştır. Dünyada izlenme rekorları kıran ve ülkemizde de ekranlara gelmeye hazırlanan ''Maske Kimsin Sen?'' isimli dans yarışması da FOX TV ekranlarında yayınlanacaktır. Birkaç gün önce ilk fragmanı ile izleyicilere sunulan program çılgın dansları ve enerjisi ile tüm dikkatleri üzerine çekmiştir.

Maske Kimsin Sen Saat Kaçta Başlıyor?

Kanal D'nin geçen ay haberini verdiği ''Maske Kimsin Sen?'' isimli yarışma programının FOX TV ekranlarında yayınlanacağı ilk fragman ile ortaya çıkmıştır. Yayın tarihi ve saati tam olarak belli olamayan yarışmanın yakın bir zaman içinde ekranlara merhaba denmesi beklenmektedir. Ocak ayı içinde ilk bölümünün yayınlanması beklenen yeni programın Türk televizyonlarında bir ilk olacağı beklenmektedir.

Maske Kimsin Sen Jürileri Kimler Olacak?

Yönetmen koltuğuna Ebru Yalçın'ın oturduğu ''Maske Kimsin Sen?'' yarışmasının sunuculuğunu başarılı dizi oyuncusu Tansu Öngel üstlenmiştir. Jüri koltuğuna oturacak olan isimler ise oldukça ilgi çekicidir. Komik, esprili ve sempatik tavırlarıyla Doğu Demirkol'un jüri adayları arasında yer aldığı bilinmektedir. Son yıllarda ''Yasak Elma'' ile büyük bir çıkış yapan Eda Ece'nin de ''Maske Kimsin Sen?'' jürilerinden olduğu yayınlanan fragman ile ortaya çıkmıştır. Sadakatsiz dizisi ile yıldızı parlayan Melis Sezen ve yine başarılı isimler arasında yer alan Alican Yücesoy da jüri koltuğunda kendine yer bulan isimlerdir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir