Ortakent Kargı Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Ortakent Kargı Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?
30.01.2023 22:14
Türkiye’nin en ünlü ve en sık ziyaret edilen koy ve plajlarının 2023 yılındaki giriş ücretlerine birlikte bakalım. 2023 Ortakent Kargı Plajı, Akvaryum Koyu, Akbük Koyu, Ovabükü Koyu giriş ücreti nedir? 2023 Kalkan Halk Plajı, Kız Kalesi Halk Plajı, Ayazma Plajı giriş ücreti nedir? Sizin için derledik.

Yazın en çok tercih edilen plajlardan biri olan Ortakent Kargı Plajı Bodrum’da yer alan mavi bayraklı bir halk plajıdır. İnce kumu ve masmavi deniziyle ziyaretçilerini manzaraya doyuran Kargı Plajı’nın en önemli özelliklerinden biri de suyunun genellikle ılık olmasıdır. Ortakent Kargı Plajı belediyeye ait bir halk plajıdır ve girişleri ücretsizdir. Ayrıca plajın içerisinde yer alan şezlonglardan da ücretsiz bir şekilde gün boyunca istifade edebilirsiniz.

Akvaryum Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Cam berraklığında bir denize ve incecik kumlara sahip Akvaryum Koyu Türkiye’nin en ünlü koylarından biridir. Çanakkale/Bozcaada’da bulunmaktadır. Akvaryum Koyu’na giriş için herhangi bir ücret talebi de bulunulmamaktadır.

Akbük Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Akbük Koyu adını en sık duyduğumuz Türkiye’nin en bilinen ve en güzel koylarından biridir. Muğla/ Menteşe ilçesinde yer almaktadır. Gökova Körfezi olarak tabir edilen noktada konumlanmıştır. Yazın Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin kalabalığı meşhurdur. Ancak bu koy Ege’nin en güzel yerlerinden birinde olmasına rağmen diğer bölgelere göre daha sakin bir profil çizmektedir. Sessiz sakin ve güzel bir koy arıyorsanız Akbük Koyu tam size göre. Ayrıca koya giriş için ücret ödemeniz de gerekmiyor.

Ovabükü Koyu 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Ovabükü Muğla/ Datça ilçesinde ve Mesudiye Köyüne bağlı bir koydur. Geniş ve uzun plajı ile arkadaş ortamı ve aile için çok uygun bir ortamdır. Ovabükü koyuna giriş tamamen ücretsizdir. Ayrıca koyda otopark ücreti de alınmamaktadır.

Kalkan Halk Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı ve Kalkan bölgesinde bulunan Kalkan plajı temizliği ile ünlü bir plajdır. Kaş Belediyesine bağlı olan bu plaj için giriş ücreti ödemeniz gerekmiyor. Günlük olarak kiralayabileceğiniz şemsiye ve şezlong ücreti ise 2023 yılı için 40 TL’dir.

Kız Kalesi Halk Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Kız Kalesi Mersin’de yer alan ve Türkiye’nin en önemli turistik bölgelerinden biridir. Fotoğraf çekmek ve hafızalarınıza kazımak için muhteşem bir manzaraya sahiptir. Kıyısından 600 m açıkta bulunan ve l. Leon tarafından yaptırılmış olan kale birçok tarihi döneme de şahitlik etmiştir. Mersin’in ve aynı zamanda da Türkiye’nin en önemli plajlarından biri olan Kız Kalesi mavi bayrak taşıyan bir plajdır. Plajın işletmesi belediyeye aittir ve giriş ücreti bulunmamaktadır.

Ayazma Plajı 2023 Giriş Ücreti Nedir?

Ayazma Plajı Çanakkale Bozcaada bölgesinde bulunmaktadır. Şehir merkezine oldukça yakın olan bu güzel plaja giriş ücreti bulunmaktadır. 2023 yılındaki son değişen fiyatlarla birlikte Ayazma Plajına giriş ücreti kişi başı 20 TL olarak belirlenmiştir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir