Survivor 2022 All Star Ne Zaman Başlayacak?

Survivor 2022 All Star Ne Zaman Başlayacak?
06.12.2021 10:28
Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından biri; Survivor. Uzun soluklu yarışma programlarından biri olan Survivor ekranlara All Star ile dönmeye hazırlanıyor. Survivor All Star’ın son detayları ise merak konusu olmuş durumda. Survivor 2022 ünlüler ve gönüllüler kadrosu nedir konularını sizler için araştırdık.

Ekranların en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor’ın büyük bir takipçi kitlesi var. Uzun soluklu yarışma programlarından biri olan Survivor’ın ekranlara dönmesi büyük bir heyecanla bekleniyor. Ülkemizde ilk defa 2005 yılında yayınlanan ve büyük ilgi gören yarışma formatı 2007 yılına kadar her sene yeni yarışmacılar ile ekranlara gelmişti. 2007 yılından sonra birkaç sene ara verilen format 2010 yılında tekrar ekranlara dönmüş ve o günden beri her sene soluksuz yayınlanmaya devam etmiştir. Yarışmacıları, yarışmaları ve konsepti ile olay olan program ülkemizde en çok izlenen yarışma formatları arasında başı çekiyor. İki farklı adaya ayrılan yarışmacıların, ada hayatında hayatta kalma çabalarını ekranlara taşıyan programda güç ve performansa dayalı ödül oyunları ve dokunulmazlık oyunları oynanıyor. Ödül oyunları temel yiyecek gibi ödüllerden oluşurken, dokunulmazlık oyunları adaya veda edecek ismin belirleneceği takımı seçmek için oynanıyor. Sürükleyici ve uzun soluklu bir yarışma programı olan format özellikle son yıllarda büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Son olarak Survivor 2021 ile ekranlara gelen yarışmanın yeni sezonu heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde Survivor takipçileri için sevindirici haber yarışmanın yapımcısı Acun Ilıcalı’dan gelmişti. Survivor 2022 All Star ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Gelmiş geçmiş en başarılı ve dikkat çeken yarışmacılardan oluşacak olan kadro şimdiden merak konusu olmuş durumda. Survivor 2022’nin All Star ile döneceğini duyuran Acun Ilıcalı kadronun da büyük ölçüde tamamlandığını duyurdu. Survivor 2022’nin All Star formatı ile döneceği kesinleşirken, yayın tarihi ile alakalı net bir bilgi yayınlanmış değil. Tarih kesin olmasa da önceki yıllar göz önünde bulundurularak, Survivor 2022 All Star’ın Şubat 2022 tarihinde ekranlarda olması bekleniyor.

Survivor 2022 Ünlüler Kadrosu Nedir?

Survivor 2022 All Star açıklandığı günden beri takipçiler tarafından en merak edilen konulardan biri kadroda kimlerin yer alacağı. Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı kadronun büyük ölçüde tamamlandığını duyurdu. Survivor 2022 All Star Ünlülerin kadrosunda yer alması planlanan isimler şöyle; Batuhan Karacakaya, Nagihan Karadere, Sercan Yıldırım, Mert Öcal, Furkan Kızılay, Seda Ocak, Sema Aydemir, Merve Aydın, Adem Kılıççı, Gökhan Keser, Aycan Yanaç gibi Survivor tarihinin başarılı isimlerinin programda yer alması bekleniyor.

Survivor 2022 Gönüllüler Kadrosu Nedir?

Survivor 2022 All Star formatında yer alması beklenen pek çok tanınmış isim var. Gönüllüler kadrosu ise Survivor yarışmasında sergiledikleri başarılı performans ile adından söz ettiren yarışmacılardan oluşuyor. Survivor 2022 All Star formatında yer alması beklenen gönüllü isimler; Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Evrim Keklik, Anıl Berk Baki, Berkan Karabulut, Sude Burcu, Yunus Emre Özden, Yasin Obuz, Berna Keklikler, Yağmur Banda, Gizem Kerimoğlu, Hikmet Tuğsuz gibi isimlerin yarışmada olması bekleniyor. Henüz yayın tarihi belli olmayan yarışmanın ne zaman yayınlanacağı da merak konusu olmuş durumda. Survivor 2022 All Star programının Şubat 2022’de yayında olması bekleniyor. 


Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir