SON DAKİKA: TİP'in Hatay Adayı Gökhan Zan Oldu!

SON DAKİKA: TİP'in Hatay Adayı Gökhan Zan Oldu!
12.02.2024 11:17
Eski Futbolcu Gökhan Zan, Türkiye İşçi Partisi'nin (TİP) Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Olarak Gösterildi! Resmi Açıklama Yarın...

Türkiye İşçi Partisi (TİP),Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adayını belirlediğini duyurdu. İYİ Parti'den milletvekili adayı olan ve daha sonra istifa eden eski futbolcu Gökhan Zan'ın TİP'in adayı olduğu iddiaları sosyal medyada gündem oldu.

Gazeteci Hasan Basri Akdemir'in paylaştığı bilgilere göre, Türkiye İşçi Partisi Parti Meclisi'nin kararıyla Gökhan Zan'ın aday gösterilmesi kesinleşti. Akdemir, Zan'ın teklifi kabul ettiğini ve resmi açıklamanın yarın yapılacağını duyurdu.

TİP resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada da, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayının 12 Şubat Pazartesi günü saat 11.00'de İstanbul İl Başkanlığı'nda milletvekillerinin katılımıyla kamuoyuna duyurulacağı belirtildi.

Eski futbolcu Gökhan Zan'ın TİP'in Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak belirlenmesi, siyaset ve spor camiasında büyük yankı uyandırdı. Adaylık süreci ve Zan'ın politikaya adım atması, önümüzdeki günlerde daha fazla tartışma ve ilgiye sebep olması bekleniyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir