Netflix Sıcak Kafa Dizisi Nerede Çekiliyor?

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Nerede Çekiliyor?
22.10.2022 19:51
Dijital platformlarda yayınlanan film ve diziler son 5 yılda çok moda haline geldi. Bu dizilerden olan Sıcak Kafa ile ilgili bir araştırma gerçekleştirdik. Netflix Sıcak Kafa dizisi nerede çekiliyor, senaristi kimdir, konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir, yönetmeni kimdir, ne zaman başlayacak?

Orijinal konusu ile izleyicileri merak duygusunu uyandıracak olan Sıcak Kafa dizisi İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un farklı semtlerinde farklı olayların yaşanmasını ve gelişmesini anlatır. Senaryo tam anlamıyla farklı olup, oyuncularında ustalıkla oynadığı Türk yapımı diziler arasında olacak. Başrollerinde usta oyuncu Haluk Bilginer gibi sanatçının olması izlenmesi için yeterli olacaktır. Haluk Bilginer tek başına bile bir filmde ne kadar ustaca ve kaliteli oynadığını birçok dizi ve filminde gördük.

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Senaristi Kimdir?

Mert Baykal tarafında kaleme alınmış dizidir. İstanbul’un o gizli köşelerini distopik şekilde anlatır. Yenidünyada olan virüslerin insan yaşamındaki etkisi anlatılır. İnsanların birbirleri ile ilişkileri ve paramparça olmuş hayatları tam anlamıyla gerçekçi bir yapıda anlatır. Dizinin çekimleri şu an bitti. Yayınlanması için gün sayıyor.

 Özellikle oyuncuların hayranları tarafından dört gözle beklenilen diziler arasında gelir. Netflix platformuna uygun tarzda bir dizi olduğu için az çok olay ve olgusu seyirci tarafından anlaşılır. Yine Türk dizilerinin kaliteli yapıtları ile dijital kanallarda yerini alacak yapıtlardan olacak.

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Konusu Nedir?

Dizi bir virüs üzerinden gider. İletişim kanalları yoluyla bir virüs kapılır. Bu virüse karşı bağışıklık kazanan Murat adında biri vardır. Bu kişi bir kurum tarafından araştırılması ve bunun etrafında gelişen olaylar anlatılır. Hem gerçek hem de hayal gibi olay örgüsünün olduğu bir dizidir. Dizinin içindeki oyuncularında hissederek oynadığını fark edeceksiniz.

Dijital platformda oynana dizi ve filmler seyirciye daha gizemli geldiği için bu dizi de onlar arasına girecektir. Oyuncuların oynadığı karakterlerde hem karanlık hem de net şekilde dizide anlatılmıştır. İstanbul’un karanlık ve ihtişamlı yüzü de dizi aracılığıyla anlatılır.

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Haluk Bilginer, Osman Sonant, Hazal Subaşı gibi usta oyuncular bir araya gelmiştir. Bu oyuncuların bir araya gelmesi ve kaliteli bir konu etrafında gerçekleşen bir dizidir. Karakterlerin farklı şekilde ele alınması ve oynanması diziyi daha başka boyutlara taşır.

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Umur Turugay ve Mert Baykal hem yazmış hem de yönetmenliği yapmıştır. Dizi hem yapımda hem de senaryoda son derece kaliteli bir şekilde çalışmıştır. Bunu içine oyuncularda eklenince daha çok merak edilen diziler içine girer.

Netflix Sıcak Kafa Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Sauntları ve fragmanları ile olay yaratacak diziler arasına girer. Dizinin tam net ne zaman başlayacağına dair bir bilgi yoktur. Yaklaşık bir ay gibi bir süreç içinde dijital platformda yayına gireceği bilinir. Merak eden kişilerin sabırsız olduğuna dair internet araştırmaları yapılmış ve hayranlarının şimdiden çok olduğu diziler arasında birinci sırada yerini alır.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir