Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Nasıl Tanıştı?

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Nasıl Tanıştı?
21.10.2022 15:52
Çok sevilen iki oyuncu evli çiftin hayatlarını araştırdık. Bunlar Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı olmaktadır. Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı nasıl tanıştı, ne zaman evlendi, kaç yıldır evli, nerede yaşıyor? Birlikte oynadığı filmler, hangi dizide tanıştı, evli mi, nerede tanıştı, çocuğu var mı?

İkili bir filmin setinde tanışmışlardır. Arkadaşlıkları aşka dönüşerek 2016 yılında evlenme kararı aldılar. Güzel ve mutlu giden bir beraberlikleri vardır. Basın dünyasında da her fırsatta yan yana görüyoruz. Bu güzel evliliği ise saygıya borçlu olduklarını her fırsatta söylüyorlar. Çok fazla göz önünde bulunmadan arka kısımlarda hayatlarını yaşamaktadırlar.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Ne Zaman Evlendi?

İki oyuncu 2016 yılında dünya evine girdi. Köpekleri ünlü çifte nedim ve nedime olarak birçok hayvan severin de yüzlerini güldürmüşlerdi. Nikâhlarına sanat camiasından oyuncuların da katıldığı renkli zamanlardandı. Hala evlilikleri süren bunu devam ettiren objektiflere yakalandıklarında her defasında mutlu olduklarını dile getirirler.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Kaç Yıldır Evli?

Ünlü çift 6 yıldır evlidir. Evlilikleri süresinde herhangi bir olay ile karşılaşmamış gayet sakin bir şekilde yürütmüşlerdir. Herkesten uzak şekilde yaşadıkları aşkları sayesinde uzun bir evlilik hayatı sürdüklerini söylerler. Bu süreç içinde kavga ettiklerini fakat her problemi kendi aralarında çözüme kavuşturduklarını röportajlarında dile getirdiler.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Nerede Yaşıyor?

İstanbul doğumlu olup ve burada yaşadıkları için oyuncular yaşamlarını burada devam ettirirler. Hem oynadıkları tiyatro ve filmler bu mekânlarda çekilir. İş gereği değil yaşam şekillerinin burada olmasından dolayı daha uzak mevkileri tercih ettiler. Evlendikten sonra daha sakin ve herkesten uzakta yaşamayı tercih ediyorlar. Ünlü çiftin ev hayatı da kendileri gibi çok doğal ve samimidir

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Birlikte Oynadığı Filmler

Biz Size Döneriz, Fazla Şaa Yapma gibi ikilin oynadıkları filmler beyaz perdede yerini alır. Zaten ikili de bu sahnelerin birinde birbirine âşık olmuş ve evlenmişlerdir. Bu yüzden onlar için hem oyunculuk bir meslek hem de özel olmaktadır. Hayatlarının sonuna kadar bu sahnelerde oynayacaklarını söylediler.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Hangi Dizide Tanıştı?

Kiraz Mevsimi dizisinin setinde tanışmışlardır. Burada ilk arkadaşlıkla başlayan ilişkileri daha sonra sevgililik boyutunu aldı. Aldıkları ikili enerji onları evlilik yoluna götürdü. Arkadaşları ve yakın çevresinden aldığımız duyumlara göre güzel bir ikili olduklarıdır.

Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram Evli Mi?

Evliler. 2016 yılında evlenmişlerdir. O yıldan beri evlilikleri herhangi bir sarsıntıya uğramadan devam etmektedir. İkilinin enerjisi de ekranlara yansır. Bunu arkadaş çevresi ve yakın dostları sayesinde duyduk. Kısa zaman içinde birçok farklı projede de bir araya geldiler.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Nerede Tanıştı?

Ünlü oyuncular bir dizinin setinde bir araya gelerek tanıştılar. Enerjilerin birbirine çok yakın olduğunu hissederek bu tanışma daha da büyüdü. Yakın dostlarının etkisi ile kısa zamanda sevgili oldular. Bu güzel birlikteliklerini evlilikle taçlandırdılar.

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Çocuğu Var Mı?

6 yıllık evlilikleri olan çiftin henüz bir çocuğu yoktur. Bununla ilgili pek de bir konu basına yansımamıştır. Çocuk yerine yeni projeler ile ekranların karşısına çıkmak istediklerini söylemektedirler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir