House of the Dragon Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

House of the Dragon Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?
23.08.2022 14:46
House of the Dragon dizisi şimdiden çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. House of the Dragon ne zaman çıktı, oyuncuları kimlerdir? House of the Dragon karakterleri kimlerdir, senaristi kimdir? House of the Dragon kaç sezonu vardır, kaç tane ejderha vardır? İşte detaylar…

House of the Dragon dizisi hakkında bilinmesi gereken bazı bilgiler vardır. Henüz yeni yayınlanmış olan House of the Dragon şimdiden pek çok insanın beğenisini kazanmayı başardı. House of the Dragon dizisi hakkında bilinmesi gereken konular; ne zaman çıktığı, oyuncularının kimler olduğu, karakterlerin kimler olduğu, senaristinin kim olduğu, kaç sezonu olduğu ve toplam kaç tane ejderha olduğu gibi sorulardır.

House of the Dragon Ne Zaman Çıktı?

Uzun zamandır merak ve heyecanla beklenen House of the Dragon dizisi hakkında sıkça araştırılan konulardan biri dizinin ne zaman çıktığıdır. House of the Dragon dizisinin ilk bölümü 21 Ağustos 2022 tarihinde yayınlanmıştır.

House of the Dragon Oyuncuları Kimlerdir?

House of the Dragon dizisinin oyuncuları; Matt Smith, Emma D’Arcy, Olivia Cooke, Steve Toussaint, Eve Best, Paddy Considine, Ewan Mitchell, Fabien Frankel, Jefferson, Hall, Sonoya Mizuno, Rhys Ifans, Jhon MacMillan, Sian Brooke, Harry Collett, Phia Saban, Ryan Corr, Solly McLeod, Garry Cooper, Bill Paterson, Wil Johnson, Maggie Q, Savannah Steyn gibi isimlerden oluşmaktadır.

House of the Dragon Karakterler Kimlerdir?

House of the Dragon dizisindeki karakterler hakkında bilgi verecek olursak; Daemon Targaryen, Princess Rhaenyra, Alicent Hightower, Corlys Velaryon, Viserys, Criston Cole, Jason Lannister, Mysaria, Aemma Arryn, Ryam Redwyne, Lady Baela Targaryen gibi isimlerden oluşmaktadır.

House of the Dragon Senaristi Kimdir?

House of the Dragon dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan biri; House of the Dragon dizisinin senaristinin kim olduğudur. Şimdiden çok beğenilen ve çok konuşulan dizinin 3 senaristi vardır. Senaristlerin isimleri Ryan Condal, George R.R. Martin ve Miguel Sapochnik’tir.

House of the Dragon Kaç Sezonu Vardır?

House of the Dragon dizisi hakkında bilinmesi gereken konulardan biri dizinin kaç sezonu olduğudur. House of the Dragon dizisinin güncel olarak 1 sezonu olsa da, ilerleyen zamanlarda sezon sayısının artması beklenen durumlar arasında yer alıyor.

House of the Dragon Kaç Tane Ejderha Vardır?

House of the Dragon dizisi hakkında sıkça araştırılan konulardan biri dizide kaç ejderha olduğudur. House of the Dragon dizisinde 17 tane ejderha olduğu bilinen durumlar arasındadır. Ancak yeni çıkan dizinin ilk sezonunda yalnızca 9 tane ejderhaya yer verilmiştir. Sezon sayıları ilerledikçe diğer ejderhaların da görülmesi bekleniyor. Bu konuda farklı pek çok söylem olsa da 17 ejderhanın ne zaman görüleceği bilinmiyor.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir