Seni Kalbime Sakladım Dizisi Uyarlama Mı?

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Uyarlama Mı?
18.06.2022 13:03
TRT 1 ekranlarının yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım yayınlanan ilk tanıtımı ile dikkat çekti. Sevilen oyuncuları bir araya getiren Seni Kalbime Sakladım dizisi izleyenlerin radarına takıldı. Seni Kalbime Sakladım dizisi uyarlama olup olmadığı ve ilgili sorular meraklıları tarafından araştırma konusu oldu.

TRT 1 ekranlarının yeni dizi projesi Seni Kalbime Sakladım oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosu ile dikkatleri üzerine çekti. Yaz sezonunda ekranlarda olması beklenen Seni Kalbime Sakladım dizisi için uyarlama soruları sorulmaya başlandı. Seni Kalbime Sakladım dizisinin Elif Yağmur Urfalıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlama bir senaryo olarak izleyicileri ile buluşması bekleniyor. Seni Kalbime Sakladım dizisinin uyarlama senaryosunu Burcu Yılmaz kaleme alacak.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Konusu Nedir?

Seni Kalbime Sakladım dizisi yaz sezonunu TRT 1 ekranlarında açacak. Tüm kanallar iddialı yapımlar ile gündeme gelirken TRT 1 son dakikada sevilen oyuncu kadrosu ile Seni Kalbime Sakladım adlı projesini duyurdu. Seni Kalbime Sakladım dizisi konusu ne olduğu izleyenler tarafından araştırma konusu oldu. Seni Kalbime Sakladım dizisi konusu; iki ayrı dünyalara ait olan Zeynep ve Civanmert’in etkileyici aşk hikâyesini ele alacak.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Seni Kalbime Sakladım dizisi Elif Yağmur Urfalıoğlu imzalı aynı adlı kitap eserinden uyarlama bir şekilde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Etkileyici olay örgüsü kadar sevilen oyuncuları bir araya getiriyor olması ile dikkat çeken Seni Kalbime Sakladım dizisi oyuncuları arasında; Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız, Mehtap Bayri, Evren Duyal, Elçin Afacan ve Tarık Ündüz gibi isimler bulunuyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Başrollerini Sevda Erginci, Ekin Mert Daymaz, Gökçe Akyıldız ve Mehtap Bayri gibi isimlerin paylaşacağı Seni Kalbime Sakladım dizisi yaz sezonunda TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Seni Kalbime Sakladım dizisinin çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Çekimleri son gaz devam eden Seni Kalbime Sakladım dizisinin çekimlerinin Ayvansaray ve Halıcıoğlu semtlerinde gerçekleştirildiği kaydedildi.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Hangi Kanalda?

Seni Kalbime Sakladım dizisi ayrı iki dünyanın insanı olan Zeynep ve Civan Mert’in duygu dolu aşkına odaklanacak. Sevda Erginci ve Ekin Mert Daymaz’ı bir araya getiren Seni Kalbime Sakladım dizisinin TRT 1 ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Seni Kalbime Sakladım dizisi için geri sayım başladı. Yaz sezonu dizileri arasında kitap uyarlaması bir senaryo ile katılacak olan Seni Kalbime Sakladım dizisi TRT 1 kanalının iddialı yapımları arasında yer buldu. Kısa bir süre sonra rakipleri ile reyting savaşına girmeye hazırlanan Seni Kalbime Sakladım dizisinin çekimleri son gaz devam ediyor. Seni Kalbime Sakladım dizisinin ne zaman başlayacağı henüz netleşmemiş olsa da dizinin yakında TRT 1 ekranlarında olması bekleniyor.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Senaristi Kimdir?

Elif Yağmur Urfalıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan Seni Kalbime Sakladım dizisinin senaristinin kim olduğu takipçiler tarafından araştırma konusu oldu. Seni Kalbime Sakladım dizisi senaristinin Burcu Yılmaz olduğu ortaya çıktı.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Seni Kalbime Sakladım dizisi yaz sezonuna bomba bir giriş yapmaya hazırlanıyor. TRT 1 ekranlarında izleyenleri ile buluşacak olan Seni Kalbime Sakladım dizisinin yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez oturacak.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir