The House Of The Dragon Benzeri 8 Dizi Önerisi

The House Of The Dragon Benzeri 8 Dizi Önerisi
14.07.2022 17:02
The House Of The Dragon dizisini seven kişiler, The House Of The Dragon dizisi benzerinde farklı diziler izlemek istiyor. Bu noktada The House Of The Dragon dizisi benzeri olan 8 dizi önerisinden bahsettik.

The House Of The Dragon dizisi büyük bir izleyici kitlesine sahip. Dizi oldukça fazla beğeni topladı. Hal böyle olunca The House Of The Dragon dizisini izleyenler, yeni izleyecekleri dizilerde benzerlik görmek istiyor. The House Of The Dragon dizisini izlemiş, beğenmiş ve benzeri yeni dizi arayışına giren kişiler için dizi önerileriyle geldik. İşte The House Of The Dragon benzeri yeni 8 dizi önerisi…

1.Gölge ve Kemik


Gölge ve Kemik, Eric Heisserer tarafından Netflix için geliştirilen ve 23 Nisan 2021'de prömiyeri yapılan Amerikan fantastik televizyon dizisidir. Leigh Bardugo tarafından yazılan, ilk kitabının adı Gölge ve Kemik olan Grisha roman üçlemesine ve Kargalar Meclisi adlı roman duolojisine dayanır.

2.Ragnarok


Ragnarok, 31 Ocak 2020'de gösterime giren, Norse mitolojisinden esinlenilen bir Norveç dili fantastik drama dizisidir. Seri, Danimarkalı yapım şirketi SAM Productions tarafından üretildi. Dizi iki sezon boyunca yenilendi.

3.The Order


The Order, Dennis Heaton tarafından oluşturulan ve Heaton, Shelley Eriksen, Rachel Langer, Jennica Harper, Penny Gummerson ve Jason Filiatrault tarafından yazılan bir Amerikan korku drama internet televizyon dizisidir. Dizi, 7 Mart 2019'da Netflix'te gösterime girdi.

4.The Magicians


The Magicians, 2015 Amerikan yapımı gizem dizisi. Lev Grossman'ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. 2015'te başlayan dizinin yönetmeni John McNamara ve Sera Gamble'dır.

5.Warrior Nun


Warrior Nun, Ben Dunn'un Warrior Nun Areala adlı çizgi romanının uyarlaması olan, Simon Barry'nin yarattığı Amerikan fantezi - drama türündeki internet - televizyon dizisi. Çekimleri İspanya'da gerçekleştirilen dizi, 2020'den itibaren orijinal içerik olarak Netflix'te yayınlanmaktadır.

6.Tidelands


Tidelands, Avustralya yayın yapan bir televizyon dizisidir. Sekiz bölümlük seri Stephen M. Irwin ve Leigh McGrath tarafından yazılmış ve yaratılmış ve Hoodlum Entertainment tarafından üretilmiştir. Netflix'te 14 Aralık 2018'de yayınlandı.

7.Van Helsing


Van Helsing, 2016 yılı ABD yapımı başrolünü Kelly Overton'un oynadığı fantezi/korku dizisidir. 23 Eylül 2016 yılında Sci-Fi Channel'da ilk gösterimi olmuştur. Vanessa Helsing karakterini Kelly Overton canlandırmaktadır.

8.Locke & Key


Locke & Key, Joe Hill ve Gabriel Rodríguez'in aynı adlı çizgi roman serisine dayanan Carlton Cuse, Meredith Averill ve Aron Eli Coleite tarafından geliştirilen bir Amerikan fantezi korku drama televizyon dizisidir. 7 Şubat 2020'de Netflix'te gösterime girdi.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir