Bir Peri Masalı Dizisi Konusu Nedir?

Bir Peri Masalı Dizisi Konusu Nedir?
13.09.2022 18:31
Heyecanla beklenen Bir Peri Masalı dizisi hakkında araştırmalar yapılıyor. Bir Peri Masalı dizisi konusu nedir, oyuncuları kimlerdir, uyarlama mı, hangi kanalda, ne zaman yayınlanacak, senaristi kimdir, yönetmeni kimdir? İşte detaylar…

Her zaman daha fazlasını hak ettiğini düşünen ve lüks bir hayat düşleyen Zeynep'in hikayesi bir dizi peri masalında anlatılıyor. Elinde bulduğu yüklü miktarda parayla hayatında yeni bir sayfa açmayı hedefleyen bebek bakıcısı Zeynep'i konu alan bu dizinin büyük ilgi görmesi bekleniyor.  Zeynep maddi nedenlerden dolayı kitap okuyamayan ve bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalan sevimli bir kızdır. Zeynep'in babası, at yarışı bağımlısı bir alkolik. Zeynep, doğum gününde yüklü miktarda para bulacaktır. Zeynep, müreffeh hayatında büyük zorluklarla karşı karşıyadır. Bulduğu parayla kendini zenginleştiren Zeynep, Köksal ailesini hedef alır. Ailenin en büyük oğlu Tarık Emir Tekin'in Şahika (Nazan Kesar) ile ikinci evliliğinden olan Onur, aile babası Hamit'in en büyük kızı Hazar Filiz Küçükköse'yi dünyaya getirir. Tülin Ece, Şahika'nın diğer kızını oynuyor. Ümit, dizide annesinin hırslarına rağmen hayallerinin peşinden giden bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Büyük bir holdingin sahibi olan Hamit Köksal, dizide Onur, Neslihan ve Ümit'in babasıdır. Onur (Tarık Emir Tekin),Hamit'in ilk evliliğinden olan oğludur ve aile içinde büyük bir iç savaş yaşanmaktadır.

Bir Peri Masalı Dizisi Hangi Kanalda?

Bir Peri Masalı dizisi şimdiden heyecanla bekleniyor. Dizi hakkında en çok araştırılan konulardan biri hangi kanalda yayınlanacağıdır. Bu noktada konu hakkında açıklama yapacak olursak; Bir Peri Masalı dizisi FOX TV ekranlarında yer alacak.

Bir Peri Masalı Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Bir Peri Masalı dizisinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Ancak konu hakkında net bir tarih belli değil. Dizinin Eylül ayının sonuna doğru FOX TV televizyon kanalında ilk bölümünün yayınlanması beklenen durumlar arasında.

Bir Peri Masalı Dizisi Uyarlama Mı?

Bir Peri Masalı dizisi hakkında en çok araştırılan konulardan biri de dizinin uyarlama olup olmadığıdır. Ancak Bir Peri Masalı dizisinin uyarlama olduğu hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Bir Peri Masalı Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Bir Peri Masalı oyuncu kadrosu şu şekilde;

Tarık Emir Tekin,

Alina Boz

Nazan Kesal

Hazal Filiz Küçükköse,

Tülin Ece,

Baran Bölükbaşı,

Kadir Çermik

Müfit Kayacan

Bir Peri Masalı Dizisi Senaristi Kimdir?

Senaryosunu son olarak Saklı dizisine imza atan Deniz Akçay'ın kaleme aldığı Bir Peri Masalı, her daim daha iyisini hak ettiğini düşünüp lüks hayatı düşleyen Zeynep'in hikayesini anlatıyor.

Bir Peri Masalı Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Bir Peri Masalı dizisinin yönetmeninin kim olduğu sıkça araştırılan konular arasında. Bu noktada konu hakkında açıklama yapacak olursak; dizinin yönetmenliğini Merve Girgin ve Çağıl Bocut üstlenmiş durumda.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir