Recep İvedik Arabası Markası Nedir?

Recep İvedik Arabası Markası Nedir?
18.10.2022 23:17
Recep İvedik arabası markası nedir, kaç yaşında, karakteri ne zaman ortaya çıktı? Recep İvedik 1 ne zaman çıktı, Sibel gerçek adı ne? Kaç tane Recep İvedik filmi var? Dikkat Şahan çıkabilir Recep İvedik nereden izlenir? Komedi türünün neredeyse en çok izlenen filmi olan Recep İvedik ile ilgili ufak detayları sizler için derledik.

Komedi türünün neredeyse en çok izlenen filmi olan Recep İvedik’in filmdeki arabası da en çok merak edilenler arasındadır. Recep İvedik filminde kullanılan araba ise 1.34 Welly Fiat 126 Bis markasıdır. Kırmızı rengi ve küçük olması ile filmde çok dikkat çekmiş aynı zamanda çok sevilmiştir. 

Recep İvedik 1'in Çekildiği Otel Neresidir?

Recep İvedik filmin serisinin ilki olan Recep İvedik 1 filmi Azura Deluxe Sorgun otelde çekilmiştir. Bu otel Antalya ilinin Manavgat’ın Side Mahallesi, Sorgun Mevkii’nde 90 bin metrekare alana kurulu bir tesistir. Birçok yerli turist ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Recep İvedik filmi komedi türündeki filmlerin en çok izlenenler arasındadır.

Recep İvedik Kaç Yaşında?

Recep İvedik filmleri ile hafızalara kazınan Şahan Gökbakar 22 Ekim 1980 yılında İzmir’de doğmuştur. Recep İvedik, 2022 yılı itibarıyla 42 yaşındadır. Şahan Gökbakar 2015 yılında da Selin Ortaçlı ile evlenmiştir. Mutlu bir evlilikleri vardır ve aynı zamanda çiftin iki tane çocukları bulunmaktadır.

Recep İvedik 1 Ne Zaman Çıktı?

Recep İvedik filmin serisinin ilki olan Recep İvedik 1 filmi 22 Şubat 2008 tarihinde izleyicileri ile buluşmuştur. Çok sevilen bu film neredeyse her sene izleyicilerinin karşısına geçmiştir. Aynı zamanda Recep İvedik 1 filmi Azura Deluxe Sorgun otelde çekilmiştir. Bu otel Antalya ilinin Manavgat’ın Side Mahallesi, Sorgun Mevkii’nde 90 bin metrekare alana kurulu bir tesistir. Birçok yerli turist ve yabancı turistleri ağırlamaktadır. Recep İvedik filmi komedi türündeki filmlerin en çok izlenenler arasındadır.

Kaç Tane Recep İvedik Filmi Var?

Recep İvedik filmi serisi toplam 7 filmden oluşmaktadır. Recep İvedik filmleri şu ana kadar hep sinema salonlarında vizyona girerek seyircinin karşısına geçmiştir. Fakat bu son filme yani Recep İvedik 7 filminde ise 2022 yılında Disney Plus platformunda seyircileri ile buluşacaktır.

Recep İvedik 1 Sibel Gerçek Adı Nedir?

Recep İvedik 1 filminde Sibel karakterini canlandıran oyuncu Fatma Toptaş’tır. Fatma Toptaş, 25 Kasım 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu sergilemiş olduğu karakterle hafızalara kazınmıştır. Filmde ise Recep İvedik’in çocukluk arkadaşı hem de çocukluk aşkı rolünü üstelenmiştir. 

Recep İvedik Karakteri Ne Zaman Ortaya Çıktı?         

Recep İvedik karakterinin nasıl çıktığını bu karakteri oluşturan ve canlandıran da Şahan Gökbakar açıklamıştır. Şahan Gökbakar’ın gittiği bir otelde ‘havuza bonesiz girmek yasaktır.’ Yazısını görmüş ve ardından kafası tamamen kel fakat vücudu tamamen kıllarla kaplı bir adamın gelip kafasına bone takıp havuza girmesini görmesiyle bu karakterin ortaya çıktığını söylemiştir. 

Dikkat Şahan Çıkabilir Recep İvedik Nereden İzlenir?

Dikkat Şahan Çıkabilir programı, 2005-2006 yılları arasında yayınlanmıştır. Ve daha sonra ise TV8 kanallarında tekrarları yayınlanmıştır. Şimdi ise program yayınlanmamaktadır. Ama Herhangi bir internet sitesinden Dikkat Şahan Çıkabilir izle yazdığınızda rahatlıkla bulup izleyebilirsiniz.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir