Adım Farah Dizisi Nerede Çekiliyor?

Adım Farah Dizisi Nerede Çekiliyor?
25.01.2023 20:11
Fox TV ekranlarının beklenen yeni projesi “adım Farah“ hakkında merak edilenlere bir göz atalım. Adım Farah dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı, konusu nedir? Adım Farah dizisi oyuncuları kimlerdir, senaristi kimdir, yönetmeni kimdir? İşte merak ettiğiniz tüm detaylar.

Adım Farah dizisi uzun zaman Türkiye gündemini meşgul eden ve daha başlamadan bir takım tartışmalara sebep olan bir projedir. Başrol kadın oyuncuları konusunda uzun süre tartışma yaratan dizi hakkında en çok merak edilen detaylardan biri de dizinin nerede çekileceği konusudur. Adım Farah dizisi İstanbul’un en güzel semtlerinde çekilmeye başlandı. İstanbul’un en güzel simgelerinden biri olan Galata kulesi, Eminönü, boğaz köprüsü gibi mekanlara doyacağımız dizi yakında ekranlarda boy gösterecek.

Adım Farah Dizisi Uyarlama Mı?

Türkiye’de özgün senaryolu diziler reyting rekorları kırsa da dünyada kabul görmüş uyarlama senaryolar da büyük ses getirmektedir. Adım Farah dizisi de uyarlama senaryo olarak ekranlara taşınacak. Dizi Arjantin’de büyük ses getiren ve çok sevilen suç-drama dizisi The Cleaning Lady ( La Muchacha Gue Limpia)dizisinden uyarlanacak.

Adım Farah Dizisi Konusu Nedir?

Henüz yayınlanmadan hakkında binlerce haber yapılan adım Farah dizisi kendisine şimdiden izleyici kitlesi oluşturmuş durumdadır. Dizinin başrol oyuncuları, nerede çekildiği ve senaryosu çok merak edilmektedir. Dizinin senaryosu dünyada da ses getiren yapım The Cleaning Lady ( La Muchacha Gue Limpia)dizisinden uyarlanacak.

Dizinin konusu ise yasa dışı yollardan ülkesinden kaçmak durumunda kalan bir annenin hayatına odaklanacak. Hasta çocuğu ile birlikte yaşam mücadelesi vermeye çalışan Farah yanlış zamanda yanlış yerde olmanın yükünü taşıyacak. İstemeden bir cinayete şahit olan Farah bu sırada bir mafya üyesi olan Tahir ile tanışacak ve hikaye bu şekilde ilerleyecek.

Adım Farah Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Adım Farah dizisinin başrol kadın oyuncusu teklifi önce sevilen ve başarılı oyuncu Farah Zeynep Abdullah’a teklif edilmişti. Ancak söylentiye göre Farah Zeynep Abdullah dizide oynamayı kabul etmemiş ve ardından teklif son dönemlerin en başarılı ve gözde oyuncularından Demet Özdemir’e götürüldü.

Rolü kabul eden Demet Özdemir daha önce bir projede birlikte yer almadığı yetenekli ve başarılı oyuncu Engin Akyürek ile başrolleri paylaşacak. Dizi ayrıca dev bir kadroya sahip olarak karşımıza çıkacak. Dizinin diğer oyuncuları Fırat Tanış, Ali Sürmeli, Mustafa Avkıran, Senan Kara, Lale Başar, Oktay Çubuk’tur.

Adım Farah Dizisinin Senaristi Kimdir?

Fox TV’nin heyecanla beklenen yeni projesi adım Farah kadrosu ve hikayesiyle izleyenleri mest etmeye hazırlanıyor. Heyecanlı bekleyiş sürerken dizi ile ilgili merak edilenler detaylar da su yüzüne çıkmaya başladı. Dizinin senaryosu daha önce “Son Yaz“ dizisini de kaleme alan ekip Cenk Boğatur, Deniz Dargı ve Cem Görgeç’e emanet edilecek.

Adım Farah Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Dizisinin yapım şirketi daha önce birçok film ve diziye de yapımcılık yapan 03 Medya’ya ait. Adım Farah dizisi için gün sayanların merak ettiği diğer bir detay ise projenin yönetmen koltuğunda oturacak ismin kim olduğudur. Adım Farah dizisinin yönetmeni daha önce “Aziz“ “İstanbullu Gelin “ gibi başarı projelere yönetmenlik yapmış olan Recai Karagöz’dür.

 

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir