Kadere Karşı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kadere Karşı Dizisi Nerede Çekiliyor?
11.11.2022 19:53
TV8 ekranlarında yeni yayına giren Kadere Karşı dizisini meraklıları için detaylı araştırmasını yaptık. Kadere Karşı dizisi nerede çekiliyor, hangi saatte başlıyor, oyuncuları kimlerdir? Senaristi kimdir, gerçek hikaye mi, yönetmeni kimdir?

Dizi İstanbul’un birçok semtinde çekilir. Beykoz taraflarında yakılarında olduğu bir bölümde anlatılır. Dizinin içeriği zengin aileleri anlattığı için bu tarz zengin semtler tercih edilmektedir. Dizi günlük dizilerden olup hafta içi her gün ekrana gelir.

 Entrikalarla dolu hayatların anlatılması ve her gün yeni konuların olduğu bir dizidir. Farklı hayatların bir araya gelmesi herkesin hayatından bir parça bulacağı dizilerden biri olmaktadır. Emine Ün gibi değerli kişilerin de kadroda olması daha çok dikkat çeker.

Kadere Karşı Dizisi Hangi Saatte Başlıyor?

Türkiye’nin en çok izlenen kanallarından biri olan TV8 de ekranlara gelir. Dizi hafta içi her gün saat 15.00 da ekrana gelir. Yeni başlamasına göre çok fazla fanları oluşan ve kısa sürede herkesi içine çeken bir hikayesi vardır. İmkansız aşkı ve aldatılan bir kadının trajik öyküsünü anlatan dizide sınıf farkları da tüm gerçekliği ile anlatılır.

 Oyuncular ve arka plandaki tüm ekibin düzenli ve doğru şekilde çalıştığı izleyicinin bol olduğu yapımlardan olacağı kesindir. Kaliteli oyuncu kadrosu ve iyi tasarlanmış senaryosu sayesinde çok üzün süre ekranlarda kalacağa benziyor

Kadere Karşı Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Tanıdık yüzlerin olduğu ve çok tanına simaların bir arada tutan yapımlardan biridir. Emine Ün, Hakan Eratik, Nur Erkul, Derin İnce, Berk Artıran gibi tüm başarılı oyucuları bir arada tutan diziler arasında gelir. Oyuncuların çoğu tiyatro kökenli olmasından ötürü ekranlarda oyunculukları son derece kaliteli şekilde yansır.

Kadere Karşı Dizisi Senaristi Kimdir?

Senaristliğini üstlenen birden fazla kişi olan dizilerden biridir. Tunahan Civelek, Hazel Sevim Ünsal, Nejdet Erdem, Serap Gülin, Berna Eren, Hakan Maraş gibi isimler yer alır. Beraber bir kafada çalışarak güzel bir dizi ortaya çıkardıklarını dizinin röportajı sırasında dile getirdiler. Dizi her anlamıyla herkesin dikkatini çekerek pazartesi günü rekor bir izlenmeyle sonuçlanmıştır.

Kadere Karşı Gerçek Hikaye Mi?

Dizi gerçek bir hikayeden düzenlenmemiştir. O yüzden senaristinin bol olduğu ortaya karışık şekilde oluşturulan günlük diziler arasına girer. Hikayenin içindeki konu zaten gerçeklikten yararlanarak ve hayalin de katılması ile gerçek bir hayat öyküsünden alınmış gibi yazılır. Bu sebepten ötürü izleyiciler kendi hayatlarından da bir kesit bulabilecekler. Her gün farklı bir konunun dâhil olduğu ve oyuncu kadrosu ile de herkesi şaşırtacak seviyede diziler arasına girmektedir.

Kadere Karşı Yönetmeni Kimdir?

Mete Şener Ve Canan Çelik yönetmenliğini üstlenir. Hem oyuncu kadrosu hem de arka plandaki tüm ekip kalabalık bir kadrodan oluşur. O yüzden dizinin sevilmemesi imkânsız gibi bir durumdur. Tüm ekip canla başla çalışarak güzel bir iş meydana getirmektedirler.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir