Hepsiexpress Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hepsiexpress Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?
06.02.2023 23:03
İştiraki bir kargo şirketi olan Hepsiexpress firmasına biraz daha yakından bakalım. Peki hepsiexpress kurye iş başvurusu nasıl yapılır, Pazar günü çalışıyor mu, bayilik şartları nelerdir, Cumartesi çalışıyor mu? Hepsiexpress chip para nasıl kullanılır, indirim kodu neden çalışmıyor, moto kurye çalışma şartları nelerdir? Sizin için araştırdık.

Motor kurye olabilmek için öncelikli olarak aranılan şartları sağlıyor olmak ve motor kullanma ehliyetine sahip olmak şarttır. Daha sonrasında Hepsiexpress kuryesi olabilmek için belirlenen online kanallar üzerinden form doldurarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Formu eksiksiz ve doğru bilgiler vererek doldurmalısınız.  Hepsijet taşıyıcısı olmak için forma Hepsiexpress Kurye Başvurusu Formu resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Hepsiexpress Pazar Günleri Çalışıyor Mu?

Hepsiexpress yeni ismiyle hepsijet haftaiçi her gün hizmet vermektedir. Cumartesi günleri yarım gün 08.30-13.00’a kadar hizmet vermektedir. Kargo Pazar günleri hizmete kapalıdır.

Hepsiexpress Bayilik Şartları Nelerdir?

Hepsiexpress bayilik veren bir firmadır. Bayilik şartlarını öğrenmeniz için adınıza bir kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Hepsijet web sayfasından “ İş Ortağımız Ol“ butonuna tıklayabilirsiniz. TC kimlik numaranız ile formda yer alan diğer sorulara doğru ve eksiksiz yanıt vererek formu gönderin ve bir yetkilinin size ulaşmasını bekleyin.

Hepsiexpress Cumartesi Çalışıyor Mu?

Hepsiexpress haftaiçi her gün hizmet vermektedir. Sadece Pazar günü hizmete kapalıdır. Cumartesi günü ise yarım gün olarak saat 08.30-13.00 arası çalışmaktadır.

Hepsiexpress Chip Para Nasıl Kullanılır?

Hepsiexpress chip para kullanımı için peşin ödemelerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ancak taksitli bir alışveriş olacaksa chip para kullanımı için Bonus ya da Axess chip özelliği bulunan bir kredi kartı kullanmanız gerekmektedir. Kartınızda biriken chip paralarını kullanabilmek için sitedeki ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra karşınıza çıkan “kart puanınızı kullanın“ kısmını işaretleyerek alışverişinizi tamamlayın. Bu şekilde chip paranızı kullanabilirsiniz.

Hepsiexpress İndirim Kodu Neden Çalışmıyor?

Hepsiexpress alışveriş tutarına, ilk siparişe veya ürün kategorisine göre belirlemiş olduğu bir indirim kodu uygulaması bulunmaktadır. İndirim kodu ile alışverişinizi %25, %50 ya da %75 daha ucuza tamamlayabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bu indirim kodlarının çalışmadığı görülmektedir. Kodlar güncel kodlar ve anlık kampanyalar olabilir.

Öncelikle kodunuzun geçerlilik süresinin dolmaması gerekmektedir.  Kaç gün geçerli olduğundan emin olmalısınız. Süresi ya da kampanya kapsamı dolan kodlar geçersiz olacaktır. Geçerlilik süresi dolmamışsa kodun neleri kapsadığını öğrenmelisiniz. Örneğin gıda alışverişleriniz için sağlanan bir indirim kodu elektronik eşya alışverişinizde geçerli olmayacaktır.

Hepsiexpress Kurye Çalışma Şartları Nelerdir?

Hepsiexpress kuryelerinin çalışma şartlarına birlikte bakıyoruz. Öncelikle hepsisexpress uygulamasının yaygınlaşmasıyla birlikte sipariş sayısı da artmaktadır. Bundan dolayı kuryeler günde birkaç kez teslimat yapmak durumundadır. Sabah açılan sistemle birlikte çalışanlar teslimat noktalarına gelerek kargolarını alır ve dağıtıma çıkarırlar.

Gün içerisinde bu işlem birkaç kez tekrar etmektedir. En az 50 en çok 120 paket kargo tesliminden sorumludurlar. Teslim edilen paket sayısına göre de maaşları belirlenir.

Bir hepsexpress kuryesi ayda ortalama olarak 7000-11000 arası maaş almaktadır. Haftada ortalama 50-60 saat çalışma süreleri bulunmaktadır. Bu isteğe bağlı şekilde azaltılabilir ya da çoğaltılabilir. Cumartesi günleri yarım gün Pazar günü ise tatildir. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir