Augmentın Bıd 1000 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Augmentın Bıd 1000 Mg 2023 Fiyatı Nedir?
06.03.2023 15:35
Augmentın Bıd 1000 Mg, Apranax Forte, Atarax 30 film tablet 2023 fiyatı nedir? Atarax 200 ML, Acnelyse 20 Gr Krem, Azıtro 5 ML 2023 fiyatı nedir? Emsallerinin en iyi örneklerinden olan ilaçların 2023 yılındaki güncel fiyat listesine birlikte göz atalım.

Sinüzit, bronşit, orta kulak iltihabı gibi rahatsızlıkların tedavisi için kullanılmaktadır.  Mikrop ve bakterilerin birçok çeşidine karşı etkilidir. 2023 yılında güncellenen fiyatı ise 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Apranax Forte 2023 Fiyatı Nedir?

Ülkemizde özellikle diş ağrıları için sıklıkla kullanılan bir ağrı kesici ilaçtır. Çok güçlü bir etkiye sahip olan Apranax forte tablet ağrı kesicinin ayrıca vücuttaki iltihaplı bölgeyi kurutucu özelliği de bulunmaktadır.

El ayak eklemlerinde gelişen ağrılarda, kadınların adet dönemindeki sancılı süreçlerinde, ortopedik ve cerrahi ameliyatlarda güçlü etkisi ile bilinen bir ağrı kesicidir. Hamilelik ve emzirme döneminde, mide ülseri olan kişilerde, mide-bağırsak problemi yaşayan kişilerde kullanılması için önerilmemektedir. Apranax Forte 2023 güncellenen fiyatı ise 49.15 TL olarak belirlenmiştir.

Atarax 30 Film Tablet 2023 Fiyatı Nedir?

Atarax, kaygı bozuklukları, huzursuz ruh hali, ruhsal bir takım problemler gibi durumların yaratmış olduğu hali ortadan kaldırmak ve rahatlatmak için kullanılan bir tür tedavi yöntemidir.

Özellikle erişkin yaştaki kişilerin gelecek kaygısıyla alakalı psikolojik olarak baskı altında kalmaları sebebiyle ortaya çıkan kaygı ve endişeli hallerde, kaşıntı tedavisinde, cerrahi operasyonların öncesinde hazırlık tedavisinde sıklıkla kullanılan bir ilaçtır.

Vücudunuzda tuz seviyesi düşükse, kalp ritim bozukluğunuz varsa, hamile ya da emzir dönemindeyseniz ilacı kesinlikle hekim tavsiyesi dışında kullanmayınız. 2023 yılında ilacın güncellenen yeni fiyatı ise 34.08 TL olarak belirlenmiştir.

Atarax 200 ML Şurup 2023 Fiyatı Nedir?

Atarax şurup berrak renksiz bir şuruptur. Endişe giderici, kaygı bozukluğunu ortadan kaldırmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Genellikle erişkin çağdaki bireylerin kullanımı için uygundur. Ayrıca bu endişeli halin yaratmış olduğu kalp çarpıntısı ve kaşıntının üzerinde de son derece etkili bir tedavi yöntemi olarak sıklıkla başvurulur. 2023 yılında güncellenen yeni fiyatı ise 30.81 TL’dir.

Acnelyse 20 Gr Krem 2023 Fiyatı Nedir?

Son yılların en çok satan ve en çok kullanılan akne giderici kremlerinden biridir. Cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olarak akne ve sivilcelere savaş açan bu krem içeriğindeki etken maddeler sayesinde son derece güçlü bir sivilce kurutucu olarak bilinmektedir. Ayrıca egzama, sedef hastalığı ve balık pulu tedavisinde de yaygın şekilde kullanılmaktadır. İçeriğindeki “Tretinoin“ içeriği sayesinde cildin kendi kendini onarmasına yardımcı olur. 2023 yılı itibari ile güncellenen yeni satış fiyatı ise 196.60 TL’dir.

Azıtro 5 ML 2023 Fiyatı Nedir?

Beyazımsı krem renkli bir renge sahiptir. Aromatik bir kokuya sahiptir. Penisilin içermeyen bir antibiyotik olarak bilinmektedir. Üst ve alt solunum yollarında gelişen enfeksiyonların tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. 2023 yılındaki satış fiyatı ise 61.63 TL olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir