EGO Dizisi Ne zaman Başlayacak?

EGO Dizisi Ne zaman Başlayacak?
08.12.2022 22:59
Yapımcılığını Pastel film ’in üstlendiği EGO (Erkeğe Güven Olmaz) dizisinin çekimleri başladı ve yakın bir zamanda FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Dizi hakkında merak ettikleriniz varsa sizi şöyle alalım. EGO dizisi ne zaman başlayacak, oyuncuları kimdir, konusu nedir? EGO dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı, yönetmeni kimdir, senaristi kimdir? İşte merak edilenler.

EGO dizisinin çekimleri 6 Kasım’ başladı. FOX TV resmi web sitesinde dizinin çekimlerinin başladığı haberi yayınlandıktan sonra dizi daha şimdiden en çok merak edilen projelerden biri olmaya aday görünüyor. Çekimleri henüz yeni başlayan dizinin yayın tarihi hakkında net bir tarih bulunmamaktadır.

EGO dizisi Oyuncuları Kimdir?

Dikkat çekici kadrosuyla yeni sezonda ekranlara gelmesi beklenen proje farklı ismi ve yetenekli oyuncu kadrosuyla şimdiden sabırsızlıkla bekleniyor. Dizinin başrolünü, Alperen Duymaz(Erhan) ve Melisa Aslı Pamuk (Sibel),Rüya Helin Demirbulut(Elif)paylaşacak. Melisa Aslı Pamuk ve Alperen Duymaz daha önce birlikte rol aldıkları SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve çok ses getiren proje “Çarpışma” adlı dizide ekranlara çok yakıştırılmış ve çok sevilmişlerdi. İkili tekrar EGO adlı proje ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizide ayrıca, Ahmet Kayakesen, Hülya Gülşen, Erdal Küçükkömürcü, Derya Beşerler, Naz Sayıner ve Emirhan Dönmez gibi oyuncularda yer alacak.

EGO Dizisi Konusu Nedir?

EGO yani( Erkeğe Güven Olmaz) dizisinin konusu da merak edilen bir diğer detay. Dizide Elif ve Erhan çifti birbirlerine çok aşık bir çifttir. Bir an önce evlenip yuvalarını kurmak için gün sayan çift, Erhan’ın başına gelen talihsiz olayların sonucunda kaosa doğru sürüklenir.

Erhan’ın ödemesi güç bir borcun altına girdiği ve kandırıldığı haberini çıktıkları tatilde alacak olan çiftin, Erhan’ın patronu Sibel’in yapacağı tekliften sonra bakalım hayatlarında neler değişecek? Dizi tüm merak edilenleri yakında FOX TV ekranlarında yanıtlayacak.

EGO Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimlerinin başladığı önceki gün FOX TV resmi web sitesinde duyurulmuştur. Dizinin çekimleri ise Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Antalya’da başladı. Pastel Film imzalı dizinin yayın hayatına ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil.

Ego Dizisi Uyarlama Mı?

Şimdiden FOX TV ekranlarının güçlü yapımlarından biri olmaya hazırlanan dizi yetenekli kadrosuyla da göz dolduruyor.  Proje aşık ve mutlu bir çiftin, kaos ile sarsılacağı hikayesiyle şimdiden seyirciyi ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Drama türünde ekranlara gelmeye hazırlanan dizinin uyarlama mı özgün senaryo mu olup olmadığı henüz belli değil.

EGO Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Dizinin yönetmen koltuğunda başarılı ve genç yönetmen Doğa Can Anafarta oturacak. Daha önce Hababam Sınıfı Yeniden, Biz Size Döneriz, Damat Takımı gibi projelerin yönetmenliği yapan başarılı yönetmen 1987 Ankara doğumludur. Bilgi Üniversitesi Sinema bölümünden mezundur.

EGO Dizisi Senaristi Kimdir?

EGO dizisinin yapımcılığını Efe-Yaşar İrvül üstlenmektedir. Dizinin senaristliğini daha önce birçok başarılı yapımı kaleme alan, Erkan Birgören ve Tuna Görgün üstlenecek. Erkan Birgören daha önce Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Bugünün Saraylısı, Siyah Beyaz Aşk, Sen Anlat Karadeniz gibi güçlü projelerinde senaryolarını kaleme almıştır.

Yorumlar

  • Kore dizisi Temptation uyarlaması
    Kimseyi kandırmasınlar biz yazdık konusunu diye....

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir