Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
19.07.2022 18:17
Televizyonda yayınlandığı günden beri izleyicilerin beğenisini kazanan Behzat Ç.'nin yeni dizisi Çekiç ve Gül fragmanı yayınlandı.

Çekiç ve Gül: Behzat Ç. Hikayesi fragmanı, dizinin sevenlerini heyecanlandırdı. Yayınlanan fragmandan sonra hayranlar dizi hakkında birçok detayı araştırmaya başladı. Peki, Çekiç ve Gül: Behzat Ç. Hikayesi dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin konusu nedir? İşte, yakın zamanda çekimlerinin başlayacağı Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi dizisinin ilk resmi tanıtım fragmanı...

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi dizisinin çekimlerine kısa bir süre önce başlandı. Dizi ise izleyiciler tarafından şimdiden merakla bekleniyor. Diziyle ilgili ilk fragman gelmesine rağmen dizinin ne zaman başlayacağına dair net bir bilgi bulunmuyor.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Oyuncuları Kimlerdir?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi dizisinin başrolünde ise Behzat Ç. Karakteri ile sevilen usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu yer alacak. Bununla birlikte dizideki diğer oyuncular arasında Gökçe Eyüboğlu, Berkan, Şal, Canan Ergüder, İnanç Konukçu, Güven Kıraç, Seda Bakan, Berke Üzrek, Ege Aydan, Burak Dakak, Ayça Eren, Esra Robanar, Mehmet Ali Nuroğlu, Evliya Aykan ve Derin Beşikçioğlu yer alıyor.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Nereden İzlenir?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisini, BluTV üzerinden izleyebilirsiniz. BluTv, dizi hakkındaki yaptığı paylaşımda; "Bu karanlık şehirde kimse seni duymazsa biz yine de duyarız la. Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi, yakında BluTV'de!" ifadelerini kullandı.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Konusu Nedir?

1985 yılında Polis Akademisi'nden mezun olan  Behzat Ç, cinayet bürosunda görev yapan bir polistir. Behzat Ç, görev yaptığı süre boyunca aldığı cezalardan dolayı hep baş komiser olarak kalmıştır. Behzat Ç ve ekibinde yer alan diğer polisler birlikte Ankara'da yaşanan cinayet olaylarını çözmeye çalışmaktadır.

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi Senaristi Kimdir?

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikâyesi’nin senaristi Emrah Serbes’tir. Dizi, Emrah Serbes’in aynı isimdeki kitabına dayanarak hazırlanmıştır. Dizinin yönetmen koltuğunda Devrim Yalçın otururken, dizinin senaristi ise Ercan Uğur'dur. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

TELEVİZYON Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir