Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Hangi Kitaptan Uyarlama?
27.02.2023 23:12
Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi hangi kitaptan uyarlama, ne zaman başlayacak, konusu nedir, oyuncuları kimlerdir? Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi uyarlama mı, yönetmeni kimdir, senaristi kimdir, 2.sezonu olacak mı? Netflix’in merakla beklenen Türk yapımlarından biri olan Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi hakkında merak edilenleri yanıtladık.

Netflix’in merakla beklenen Türk yapımlarının arasında Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi de yer almaktadır. Dizi Perihan Mağden ’in çok satan aynı adlı kitaptan uyarlamadır. Dizi bir kız çocuğu ve ona hiç benzemeyen garip ve eksantrik annesinin sürekli bir yerlerden bir yere kaçmalarının hikayesini ekranlara taşıyacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

İlk tanıtım filminin yayınlanmasının ardından merakla beklenen dizinin tarihide merakla beklenmektedir. Dizi 24 Şubat 2023 tarihinde izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Toplamda 8 bölümden oluşmaktadır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Konusu Nedir?

Dizi ünlü yazar Perihan Mağden’in aynı adlı kitabından uyarlama olarak izleyicinin karşısına çıkacak. Dizi de bir anne ile dünyalar güzeli kızının travmatik yaşam öyküsünü izleyeceğiniz. Eksantrik, sıra dışı ve tuhaf bir annenin kızı olan Bambi, annesiyle birlikte arkalarında birçok ceset bırakarak heyecan ve aksiyon dozunun hiç azalmadığı bir kaçış hikayesine sahiptir.

Otellerden otellere, şehirlerden başka şehirlere devamlı tuhaf annesiyle birlikte kaçan Bambi ve annesinin hikayesi, lüks otellerin yerini köhne ve ucuz oteller almaya başlayınca değişecek ve masal kabusa dönüşecektir. Netflix Türkiye’nin “ bildiğiniz tüm anne kız ilişkilerini unutun“ başlığında yayınladığı diziyi bizlerde heyecanla bekliyoruz.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Netflix’in merakla beklenen yeni dizi projesi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi 24 Şubat’ta yayınlanmaya hazırlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosu merak edilmeye başlandı. Oyuncu kadrosunda yetenekli ve güzel oyuncu Melisa Sözen anne rolünde Eylül Tumbar ise kızı “Bambi“ karakterine hayat vermektedir. Anne kıza ayrıca Birand Tunca, Deniz Karaoğlu, Buçe Buse Kahraman, Musa Uzunlar, Hakan Boyav gibi yetenekli oyuncular da eşlik etmektedir.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Uyarlama Mı?

Dijital içerik platformu Netflix’te iddialı bir Türk dizisi gündeme geldi. Çağdaş Edebiyat yazarlarının en önemli kalemlerinden biri olan Perihan Mağden’in“ Biz Kimden Kaçıyorduk Anne “ kitabıyla aynı ismi taşıyan dizi ilk tanıtım videoları dönmeye başladığından beri izleyici tarafından merakla beklenmektedir. Dizi aynı adlı romandan uyarlama olarak ekranlara taşınacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Yönetmeni Kimdir?

Bir anne ve kızının kaçış öyküsüne odaklanacak olan dizi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne 24 Şubat’ta Netflix’te. Melisa Sözen’in başrollerinde yer aldığı dizinin yönetmeni de merak edilmektedir. Dizinin yönetmen koltuğunda genç yaşına rağmen birçok başarıya imza atmış Ceylan Özgün Özçelik oturmaktadır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi Senaristi Kimdir?

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi bir anne ve kızın travmatik yaşam öyküsüne odaklanmaktadır. Dizinin senaristliğini Ertan Kurtalan yapmıştır. Kitap uyarlaması olan dizi, dram türünde ve 8 bölümden oluşmaktadır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Dizisi 2. Sezonu Olacak Mı?

Henüz ilk sezonu yayınlanmadan 2.sezonun olup olmayacağı merak edilmektedir. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin 2.sezonu hakkında henüz bir açıklama bulunmamaktadır. Netflix kütüphanesinde ilk sezonuyla 24 Şubat’ta görücüye çıkacak olan dizi için heyecan dorukta.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

İlginizi Çekebilir