Joker Baby 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Joker Baby 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?
06.02.2023 23:10
Türkiye’de doğan ve dünyaya açılan birbirinden kaliteli markaların 2023 personel maaşlarına yakından bakmaya ne dersiniz? 2023 Joker Baby, İpekyol, Greyder, Porland personel maaşları ne kadar? 2023 Toyzz Shop, Türk Telekom Bayi, Twist, Vakko personel maaşları ne kadar? Öyleyse sizi yazımıza davet ediyoruz.

Sezonun en şık anne ve bebek ürünlerinin satışını yapan firmadır. Oto bebek koltuğu, biberon, kız ve erkek çocuk için tasarlanmış ürünleriyle sektörde büyümeye devam etmektedir. Joker Baby 2023 yılında personellerini 8.500 TL maaş+ prim + yemek haklarından yararlandırmaktadır.

İpekyol 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

İpekyol 1986 yılında kurulmuş bir hazır giyim tekstil markasıdır. Şık çizgileri ve kaliteli kumaş seçimiyle İpekyol sadece Türkiye’de değil dünyanın da birçok önemli noktasında mağazası bulunan önemli bir kuruluştur. Sektörünün lider markalarından biri olan İpekyol firmasının 2023 yılındaki personel maaşlarına birlikte bakalım. İpekyol çalışanlarına asgari ücretin %15 fazlasını ödemektedir. 1 İpekyol çalışanının 2023 yılındaki maaşı ortalama olarak 10.000 TL’dir.

Greyder 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Yaz ve Kış aylarına özel kampanya ve özel şık tasarım ayakkabılarıyla Greyder hem kadın hem de erkek ayakkabı markalarının önde gelen kuruluşlarından biridir. Greyder 2023 yılında personellerine 8.500 TL maaş ödemesi +prim +yemek hakkı tanımaktadır. Greyder iş başvurusu için Greyder mağazalarından bilgi alabilir ya da internet sitesi üzerinden form doldurabilirsiniz.

Porland 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Ev tekstili ve mutfak ürünleri için ihtiyaçlara karşılık vermek amacıyla Bilecik merkezli kurulmuş bir markadır. Bugün binlerce çalışanı ve Türkiye’nin birçok noktasındaki mağazalarıyla hizmet veren Porland’ın 2023 yılındaki personel maaşlarına birlikte bakalım. Porland çalışanlarına 2023 yılında 8.500 TL maaş+ prim +yemek hakkı tanımaktadır.

Toyzz Shop 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Toyzz Shop büyüyen markası ile yılın neredeyse her ayı personel ihtiyacı için ilan açmaktadır. Bu ilanlara kariyer ve iş sitelerinden ya da Toyzz Shop resmi web sitesi üzerindeki erişeceğiniz formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Toyzz Shop eğlenceli mağazaları ve müşteri portföyü ile daima huzurlu ve sıcak bir iş ortamı yakalayabileceğiniz bir markadır. Toyz Shop’un maaşları standarttır. 1 Toyzz Shop çalışanı 2023’de 8.500 TL maaş+ yemek +prim haklarından yararlanacaktır.

Türk Telekom Bayi 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Türk Telekom personelleri brüt maaş almaktadırlar. Yani asgari ücretin herhangi bir vergi diliminden kesintiye uğramadığı kısmı Türk Telekom personeline maaş olarak yatmaktadır. Şöyle ki 1 Türk Telekom Bayi personeli 10.008 TL maaş almaktadır. Ayrıca satış yaptıkları taktirde de yüksek prim hakkından yararlandırılmaktadırlar.

Twist 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Modaya yön veren, trend sahibi ve cool bir marka olan Twist’in personellerine ne kadar ücret ödediğine bakacağız. Piyasadaki diğer markalardan çok daha yüksek etiketli ürün satan ancak kalite vadeden marka Twist çalışanına 2023 yılında çalışanlarına 8.500 TL maaş + prim + yemek kartı hakkı tanımaktadır.

Vakko 2023 Personel Maaşları Ne Kadar?

Vakko Türk ipeği ve pamuğunun en güzel haliyle işlendiği 1934 yılında yolculuğuna başlayan sektörün en önde gelen ve en şık markalarından biridir. Vakko 2023 yılında personellerine ödediği maaşlara bakalım. 1 Vakko satış danışmanı ortalama olarak 10.500 TL maaş almaktadır. Kıdem yılı yükseldikçe adil bir maaş sistemi de uygulanmaktadır. Ayrıca kişisel ve mağaza primi uygulamasından da hak edişe göre ek ücret almaktadırlar. 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir