Ferrum Hausmann 2023 Fiyatı Nedir?

Ferrum Hausmann 2023 Fiyatı Nedir?
06.03.2023 15:46
2023 Ferrum Hausmann, Fucıdın krem, Famodın 20 Mg fiyatı nedir? 2023 Ferro Sanol, Gynoferro Sanol 30 kapsül, Gynoferon fiyatı nedir? Enflasyonun fiyatlar üzerindeki sürekli ve hissedilir artışından nasibini alan ilaç sektörünün değişen ve yeniden güncellenen son fiyatlarına birlikte bakalım. İşte detaylar.

Ferrum Hausmann demir eksikliği ve anemi tedavisinde sıklıkla kullanılan bir tedavi yöntemidir.  Özellikle hamile ve yetişkin kadınların vücutlarındaki demir depolarının boşalmasından dolayı başvurulan bir takviyedir. Kansızlığa bağlı gelişen aneminin oluşmasını da büyük oranda engeller. 2023 yılında satış fiyatı 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Fucıdın Krem 2023 Fiyatı Nedir?

İçerisindeki setil alkol ve fusidik asit ile sivilce ve akne tedavisi için yıllardır kullanılan, çok bilindik bir kremdir. Hemen her evde bulunan bu kremi özellikle ülkemizde bilmeyen tanımayan yok gibidir. Krem yalnızca eczanelerde satılmaktadır.  Ayrıca antibiyotik olduğu için doktor aksini önermedikçe en fazla 20 gün boyunca kullanımı önerilmektedir.

Birçok cilt rahatsızlığının tedavisinde kullanılan en klasik kremlerden biridir. Tırnak etlerinin mantar etkisinde kalmasından dolayı ortaya çıkan dolama, iltihaplı egzama, enfeksiyon kapmış sivilceler, kıl kökünün iltihaplanması, yara ve yanıkların tedavi edilmesinde kullanılmaktadır. 2023 yılındaki satış fiyatı ise 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Famodın 20 Mg 2023 Fiyatı Nedir?

Midenin ürettiği asit miktarını dengelemek ve azaltmak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Midenin çok fazla asit üretmesinin sonucunda, asidin yemek borusundan geçerek yanmaya, ekşimeye, acıya neden olması sonucunda oluşabilecek her türlü rahatsızlık için mideyi iyileştirmek ve sakinleştirmek için yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 2023 yılındaki fiyatı ise 55.52 TL olarak belirlenmiştir.

Ferro Sanol 2023 Fiyatı Nedir?

Demir eksikliği tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. Vücudun demir eksikliğinde ya da demir eksikliğinin önlenmesinde kullanılan takviye edici bir ilaçtır. Ayrıca vücudun B1, B2, ve B6 vitaminlerini de karşılamaktadır. İlacın en bilinen yaygın yan etkileri arasında yüz, dudak, dil boğaz şişmesi, nefes almada zorluk, deride hassasiyet, kan basıncında düşme, döküntü ve kaşıntı görülebilmektedir. 2023 yılında Ferro Sanol fiyatı 67.03 olarak belirlenmiştir.

Gynoferro Sanol 30 Kapsül 2023 Fiyatı Nedir?

Şeffaf kırmızımsı, pembe gövdeli bir kapsül şeklinde satılmaktadır. Vücudun demir eksikliği tedavisinde kullanılmaktadır. Oldukça bilinen ve yaygın kullanılan bir ilaçtır. Özellikle ülkemizde yetişkin ve hamile kadınların aşina oldukları bir takviyedir.  Ayrıca içerisinde günlük alım için yeterli dozda B12 ve folat bulunmaktadır. 2023 yılında satış fiyatı 79.74 TL olarak belirlenmiştir.

Gynoferon 2023 Fiyatı Nedir?

Kandaki kırmızı hücre sayısının düşüklüğü olarak da bilinen, halk arasında yaygın olarak anemi olarak anılan rahatsızlığın tedavisinde yaygın şekilde kullanılan bir ilaçtır. Özellikle erişkin insanlarda gelişen kansızlık tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca yaygın şekilde hamile ve emziren kadınlara verilmektedir. 2023 yılındaki satış fiyatı ise 55.52 TL’dir.

 

Yorumlar

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

En Çok Okunan Haberler

GÜNDEM Kategorisinde Öne Çıkanlar

İlginizi Çekebilir